| BALAURUMARE a întrebat:

Sunt baiat si am o problema serioasa si intima.
Am 13 ani si de la 9-10 ani ma masturbez pe fiecare zi, ieri seara am vazut clipul lui Vlad Munteanu si am decis sa nu mai ma masturbez pe fiecare zi 8/24 ore sau mai mult.Azi am zis sa ma abtin si am reusit dar am erectie la orice obiect, persoana satisfacatoare, in acest moment cand scriu am erectii, ajutor!

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cine crezi ca este de vina de faptul ca tu te accesezi si te uiti la clipuri in care apare Vlad Munteanu, in loc sa accesezi clipuri cu actrite porno celebre? thinking

| BALAURUMARE explică (pentru corbulalbrosu):

Nu sunt gay da am vazut clipul si am crezut ca ma poate ajuata"(

| doctorandus a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Dap, Vlad Munteanu e ca si copiii aia din America de Sud care s-au lasat muscati de un paianjen veninos pentru a primi puterile Omului Paianjen.

| adeluna a răspuns:

Incearca sa „arzi energia" prin sport

| Numee a răspuns:

Ba eu nu cred ca poti sa te opresti asa brusc, asa ca incepe si tu mai usor!
Masturbeazate o data la doua zile, apoi o data pe saptamana pana mai scapi din obicei!
La varsta ta e normal sa iti freci scula zilnic in timp cand o sa cresti ai sa vezi ca o sa te dezobisnuiesti!