| thefunkytroll a întrebat:

Salut, sunt băiat si am visat că eram intr-o realatie cu o fată pe care nu o cunosc, adică atunci (in vis) vedeam cum arata, insa nu o cunosc in realitate si nici nu seamănă cu fetele pe care le stiu. Ar putea însemna ceva? Fara mistouri proaste pls

Răspuns Câştigător
| Pantagruel a răspuns:

Cred ca e proiectia ideala a fetei pe care o doresti. Astfel de vise sunt foarte satisfacatoare dar atat. Nu inseamna nimic.

7 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Poate vei întâlni acea fata. Cine știe?

| Crackman a răspuns:

Nu... visează doar

| alexalx1234 a răspuns:

Nu inseamna nimic. Stai linistit ca daca nu ai BMW si cardurile pline nu se va uita nicio fata la tine. Nu ti-o spun in nume de rau, dar asa sunt fetele in ziua de azi si nu ai ce sa le faci

| Eireann a răspuns (pentru alexalx1234):

Hai ca e ok si un Mercedes mai de Doamne-ajuta :-)

| thefunkytroll explică (pentru alexalx1234):

Sa speram ca au mai rămas macar câteva care nu-s asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poate insemna ceva ce are legătură doar cu tine. Lucrez cu un psiholog care se întâmplă da fie si psihanalist (se ocupa cu interpretarea viselor). Categoria e greșită.

| AmeliaD a răspuns:

In vise pot apărea persoane pe care le-ai mai vazut pe stradă sau in magazine, pentru că al nostru creier nu-si poate imagina fețe noi.
Daca fata din vis nu era una din apropiatele tale, probabil ai mai văzut-o in altă parte