| Cheloo200101030405 a întrebat:

Salut,sunt cu o fata de doi ani, am facut sex neprotejat de multe ori si acum doua zile cand am intretinut un contact sexual neprotejat iar, mi-au aparut trei pete rosii pe capul penisului, stiti de ce si cum e posibil?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Orice este posibil, chiar si o boala cu transmitere sexuala.
Mergi la un cabinet de Dermato-venerice si iti va spun medicul daca este vreo infectie, iritatie sau boala cu transmitere sexuala.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai probabil, Mama Omida este singura persoana care iti poate oferi raspunsul corect, big grin

| username2208 a răspuns:

Infectiile pot aparea oricand, nu conteaza ca esti de multi timp in relatie, sunt mai multi factori care provoaca aceste infectii, nu sunt in masura sa vorbesc despre ele pentru ca nu am nicio specialitate in domeniu si nici nu stiu despre ce infectie poate fi vorba. O metoda naturista ar fi spalaturile cu ceai de musetel, din cate stiu.

| Florinel12321 a răspuns:

Este ceva temporar, o chestiune de timp iti va trece dar cel mai bine este sa te ducila un contrul si te sfatuiesc in calitate de doctor sexolog. multa sanatate!

| Cheloo200101030405 explică (pentru Florinel12321):

Dar stiti de la ce ar putea fi? adica este o fata curata si gen si eu la fel, aveam igiena necesara, ba de cand am vazut, azi m-am spalat de 4 ori, sper sa aveti dreptate, maine ma voi duce si la un control

| DvdP a răspuns:

Esti fata cu penis?