| Vladimir123779 a întrebat:

Salut, sunt curios voi baieti cat timp ati asteptat o fata pana sa vrea si ea sa faca sex? Mai mult de 5 saptamani sau 2-3 luni asa? Intreb asta fiindca eu is genul de persoana care are cate o fata max 2-7 zile si mai mult is asa pe sex pe alea, alea si as vrea sa devin si eu om serios ca na trebuie sa ma asez si eu la casa mea, poate sa fac un copil, in fine dau funda...

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca o iubesti sincer si adevarat o poti astepta pana te casatoresti cu ea!
Ca sex poti face cu orice prostituata, iar pentru asta nu trebuie sa-ti santajezi iubita, sau sa o fortezi sa faca ceea ce nu vrea.

| Mynameis93 a răspuns:

Iubitul meu a așteptat 5 luni după mine. Dacă se vrea, se poate.

| shookdazed a răspuns:

2 ani si tot nu am facut nimic ca cica ii era frica si dupa ce am terminat-o cu ea a ramas gravida cu unul dupa 1 luna...
Sa mai zici sa ai relatie in ziua de azi...