| Flavyuseduard a întrebat:

Salut, sunt Edi si am 19 ani (nu ca v-ar interesa laughing ). Ba, e groasa. Sunt de o luna in Oradea in chirie, ma simt naspa ca nu am cu cine sa ies. Merg la biliard singur si ii vad pe altii impreuna iar eu, plus ca mai vad in mall cate o papusa de aia la 1.50-60 de ai tine-o ca bibelou, iar eu pauza. Beau cafeaua singur..ma simt tare rau si ma afecteaza, sunt ok ca persoana, ma imbrac bine, curat, masina si restul cele bune dar pauza. Nu stiu de ce.( nici de unde vin nu aveam noroc dar na). Va rog ajutati-ma un sfat ceva.

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fara o masina de fite si/sau muschi nu se uita niciuna la tine, poate alea grase sau urate care nu le doresc altii. E complicat

| Adry05 a răspuns:

înscrie-te în tot felul de activități care să-ți permită să cunoști lume și să-ți faci prieteni

| ania a răspuns:

Mai bine riagă/te ca la momentul potrivit Dumnezeu să o aducă în viața ta pe viitoarea ta soție.

| Violleta2022 a răspuns:

Dar de salut, saluti?
De zambit, zambesti?
Ca asta este chema agataului, sa fii politicos, sa saluti si apoi sa-i zambesti frumos unei fete.
Ca de urat nu esti deloc urat, chiar as spune ca esti chiar frumusel si carismatic.

| Flavyuseduard explică (pentru Violleta2022):

Daca am pe cine sa salut o fac, dar nu am pe cine, si clar ca mai zambesc

| Violleta2022 a răspuns (pentru Flavyuseduard):

Hai ca-i frig inca. Mai ai rabdare un pic, ca acus' soseste primavara si ies fetele la plimbare.

| Flavyuseduard explică (pentru Violleta2022):

Dar eu nu salut asa random pe strada

| Flavyuseduard explică (pentru Violleta2022):

Hai mai bine sa vb pe Facebook

| Violleta2022 a răspuns (pentru Flavyuseduard):

Imi pare rau, dar prefer sa pastrez FB-ul doar pentru familie si pretenii apropiati.
Daca te pot ajuta cu ceva, scrie-mi aici, in privat si iti raspund.

| Sofer a răspuns:

Ieși la agățat pisicuțe de 1.50.

Răspuns utilizator avertizat
| Xanor a răspuns:

Frate te inteleg perfect am si eu o gramada de stari de genu, am putea fi prieteni dar pacat ca nu traiesc in Romania

| Ramona2001 a răspuns:

Încearcă să vorbești cu o fată(sau mai multe laughing ) și după aceea o să vezi că o să ai o relație

| Flavyuseduard explică (pentru Ramona2001):

Care fata? Tu ai citit ce am scris?