| GinglindSummer a întrebat:

Salut)Sunt fata si prietensc cu un baiat.Suntem colegi de clasa.Mereu merge pe la petreceri insa niciodata nu ma cheama, dar uneori iesim impreuna afara.Ne intelegem foarte bine si comunicam foarte des.Astazi niste prieteni de a lui mau invitat cu ei la odihna si am acceptat.A venit si el. Dar ceea ce ma enrveaza e faptul ca sa comportat foarte rece.Foarte retinut, de parca nu suntem intr-atit de apropiati cum suntem de fapt.Nu e chestia in faptul ca poate sai fie rusine de mine caci prietenii lui ma plac si flirteaza cu mine mereu.Si inca un lucru ma pune pe gidnuri. faptul ca chiar acum ei mau chemat la petrecere, ci nu el, Dc oare se comporta asa? Ma descurajat mult.Nu inteleg ce fel de prietenie e asta.A fost odata asa o situatie ca eu doream sa fim impreuna insa el mi-a zis ca suntem cei mai buni prieteni. Ce sa cred? Dc a fost rece azi?

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mai mult el nu simte pentru tine. Nu au venit fluturasii la el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E aiurea sa ai o relatie cu cineva apropiat tie prea mult, coleg de birou, liceu, clasa, o sa iti dai seama mai inclo. Comunica mai departe cu el si o sa vedeti voi.

| zHeArTz a răspuns:

Vorbeste cu el. Lasa orgoliul, timiditatea etc. Astea-s prostii happy. Hai... sa vad eu ca pui mana pe telefon si il suni.

| GinglindSummer explică (pentru zHeArTz):

Las suna dar e ora 12 de noapte) o sa zica kas nebuna..doar ca am idee cum adorm eu.Ma simt ofensata ((

| zHeArTz a răspuns (pentru GinglindSummer):

Bine bine... nu acum, maine. Imagineaza-ti un final fericit (gen voi doi). O sa adormi smug

| GinglindSummer explică:

Eu nici nu vreau relatie) mi-au trecut sentimentele celea prostesti)). dar ma mira faptul ca cind suntem cu prietenii lui se comporta de parca suntem simpli cunoscuti... cind de fapt vorbim la telefon in fiecare zi

| RAY a răspuns (pentru GinglindSummer):

Cand e cu ei nu vrea sa isi dea importanta mare pentru ca nu te considera importanta sau de rusine, frica etc in orice caz spune-i de ce se comporta asa