| GeorgeMihai02185 a întrebat:

Salut, sunt gay daca mi s-a facut sex oral de catre un baiat chiar daca nu am vrut acest lucru si chiar daca nu i-am facut si lui sex oral?

Răspuns Câştigător
| Constantin356889 a răspuns:

Nu frate nu ești gay mi s-a întâmplat.și mie chestia asta și am fost cu o fata după și mi-a trecut chestia asta și am simțit foarte multe pentru fata cu care am fost

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In niciun caz si sub nicio forma, nu te incadrezi in profilul unei persoane gay. Evita pe viitor sa te intalnesti cu persoanele care au orientarea sexuala diiferita de a ta. Sanatate!

| Holiday a răspuns:

Gay esti doar daca ti-a placut. Altfel poti spune ca doar ai avut o experienta sexuala neplacuta.

| aumih16 a răspuns:

Si ce te afecteaza asta! tocmai ca trebuie sa iti placa! sa il iubesti pe ala de acelasi sex cu tine!

| aumih16 a răspuns:

Oricum se intampla poate sa iti placa fetele femeile! dar stii cum este sa simti atractie si spre partea cealalta! adica cu baietii barbatii! e normal daca esti gay! sa stii! ai si exemple de artisti cum au fost prince george michael sau freddie mercury! tot asa! le-au placut fetele femeile! erau ravniti de ele! dar au sfarsit prin a le place baietii barbatii! asta este!

| Paul754880338 a răspuns:

Nu esti gay dar esti cel care a privat o fata de aceasta placere, si in acelasi timp pe tine de o placere fara sentimente de vinovatie.