| DragoșMocan8 a întrebat:

Salut, sunt gay, imi place de un băiat de foarte mult timp. Vreau să fac sex cu el. Cum sa procedez?

Răspuns Câştigător
| Dana2103 a răspuns:

Pai vrei sex sau vrei o relatie? E mare diferenta, daca nu e gay atunci iti faci sperante degeaba
Baiatul cel mult se va folosi de tine
Hetero sunt doar curiosi iar cei bi in general prefera fetele. E presiunea sociala

21 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu poti sa ii propui direct ci in primul rand ar trebui sa afli daca si el ar vrea asa ceva. Trebuie sa afli daca si el e gay. Apoi dupa ce te mai imprietenesti cu el, ii poti propune.

| Sofer a răspuns:

Nu poți face sex cu el. Dacă e și el gay. Încearcă sa ii propui ca ai vrea asta.

| SG1995 a răspuns:

Ce zici că faci orice ființă normală, îl abordezi, vezi dacă are aceleasi interese sexuale ca tine, pe urmă vezi dacă e interesat în particular de tine, si dacă vrea să v-o trageți. E simplu!

| Werrich a răspuns:

Îți dai jos pantalonii presupun.

| Marius22222222222 a răspuns:

Bravo

| Marius22222222222 a răspuns:

Fa ceva ilegal. Ca dupa aia unde ajungi vei face sex cu foarte multi fara sa fii nevoit sa abordezi

| kermetablogo a răspuns (pentru Marius22222222222):

Sunt de acord cu tine amice, am fost si eu odata inchis intr-un dus cu mai multi barbati musculosi transpirati uleiosi de culoarea nigger, nu
am scapat nebortelit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu este și el gay la rândul lui, ei îti recomand să nu-i dai de înțeles că-l placi și nici să-l să-l abordezi. Ar putea să se amuze teribil și să te facă de râs acolo unde locuiești și să ajungi ținta glumelor proaste a lui și amicilor săi.

| Andresso a răspuns:

Fa s3x cu el, poate ve-ti face si copii pe urma si asa se formeaza o familie.

| kermetablogo a răspuns (pentru Andresso):

Buna idee bestie,? eu am deamu familie de 10 oameni(copii dezmembrati in cladirea de pe alecu russo 21/2)

| Cineva797406016386 a răspuns:

Îl in îți noaptea într-un parc și stai ascuns într-un tufiș și când îl vezi că vine sari pe el și fuwtel... Ăăăăă stai asta se numește viol

| Duduchi a răspuns:

Ba frate, ia o fata frumoasa împrietenește-te cu ea fa-i sex oral, o fuți de ii sar capacele și nu mai fi gay. Meștere revino cu picioarele pe pământ. Eu am 14 ani, sunt baiat, am făcut deja sex cu o fată si nu înțeleg cum unor băieți le plac alți băieți. Dumnezeu a lasat barbat și femeie.

| RKBlue a răspuns (pentru Duduchi):

Ai 14 ani si esti prost.Nimic ciudat aici...

| anonim_4396 a răspuns (pentru RKBlue):

Daca era prost nu te mai contraziceai cu el.
Și eu credeam că sunt gay la 14 ani, dar uite că nu sunt. Depinde și ce vârstă are cel care a pus întrebarea.

| RKBlue a răspuns (pentru anonim_4396):

1."Ba frate, ia o fata frumoasa împrietenește-te cu ea fa-i sex oral, o de ii sar capacele și nu mai fi gay. Meștere revino cu picioarele pe pământ. Eu am 14 ani, sunt baiat, am făcut deja sex cu o fată si nu înțeleg cum unor băieți le plac alți băieți. Dumnezeu a lasat barbat și femeie."
Acest text striga homofobie si prostie.Si prostie religioasa.Si opinii personale idioate.
2.A pus o intrebare despre sex oral si sarcina, ceea ce dovedeste ca nu are habar despre sex.(Ma mir ca a stiut ce sa faca)
"Daca era prost nu te mai contraziceai cu el."
Nu ma contrazic cu el.Ii zic doar ca-i prost.Nu e un caz rar, sadly.In loc sa judece si sa vina cu niste raspunsuri in care vorbeste despre chestii despre care n-are habar, ar putea sa nu zica nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| alexandrumarius11 a răspuns:

Da-mi instagramul tau! Te invat eu! Hai repede! Fara misto si eu sunt am experienta.

| GTX26 a răspuns:

Dai să bea până se crede mare gacicar, după îmbrăcate în femeie (dimineață poate sunteți amândoi gravizi)

| Marian240 a răspuns:

Dacă tot ai zis că ești gay. Vrei să fim prieteni?