| Ionut1905 a întrebat:

Salut, sunt împreuna cu o fata de 2 luni și ieri am avut un moment mai,, special " am început sa ne sărutăm foarte pasional happy și o mângâiam in zonele fundului și sânilor și la un momentan i-am dat sutienul jos și am început sa ma joc cu sânii ei in timp ce ne sărutam și am mușcat-o de sâni, ea nu mi-a reproșat nimic (ea îmi zice ca încă e virgina ) întrebare mea este oare vrea sa facem sex?

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu stiu ce vrea. Dar, ma incearca odata si vezi care este raspunsul ei dupa a doua incercare.

| FantasyBoy a răspuns:

Pai daca te-a lasat sa-i faci alea, te mai intrebi daca accepta sa o deflorezi?! Evident ca da, dar fa-i un preludiu corespunzator.

| Ionut1905 explică (pentru FantasyBoy):

Adică ????

| FantasyBoy a răspuns (pentru Ionut1905):

Adica ia-o usor, cu calm, nu te repezi ca un disperat, si fa-o fericita.Nu e clar ca te doreste, din moment ce-ti permite chestiile alea?

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Ce faceti bai nebunilor

| AndreiG007 a răspuns:

De curiozitate cati ani aveti? Posibil sa isi doreasca asta. Ramane de vazut. Discuta cu ea

| Ionut1905 explică (pentru AndreiG007):

Eu 16 ani ea face peste 3 luni 16