| Simion9999 a întrebat:

Salut.Sunt impreuna cu o fata de 2 luni si vreau sa fac sex cu ea.Penisul meu e de 13 cm, ea are 17 ani si nu a mai facut-o pana acum. Dati-mi niste sfaturi cum as putea sa o satisfac suficient in pat? Daca o sa fie de acord o sa ii fac sex oral.Ce pozitie e cea mai potrivita pentru un penis ca al meu?

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Prima dată nu trebuie să o satisfaci cine știe ce, oricum va simți mai mult durere. Fi blând, întreab-o mereu cum se simte, dacă o doare prea tare, dacă vrea să mai continuați etc. Nu te repezi ca taurul, bagă penisul cât mai încet. Un oral ar fi bun pentru a lubrifia vaginul în vederea penetrării cât mai facile. Ai grijă să-i faci un preludiu cât mai lung, flori, șampanie, am observat că le ajută pe fete să intre în starea necesară.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca amandoi sunteti virgini, poti fi sigur si convins ca veti fi foarte fericiti si satisfacuti chiar si daca actul sexual in sine va fi o... ''catastrofa''. Placerea si satisfactia reala/adevarata va apare dupa ce va veti ''antrena'' cateva reprize in mai multe partide in timpul carora veti descoperi care este pozitia de sex optima in cazul vostru. Succes. Noros si multa bafta!

| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria. Penisul tau nu este mic. Cu el poti satisface orice fata si in orice pozitie vreti voi.

| Sofer a răspuns:

Find prima data ca e virgina. O iei ușor și e sufient 13 cm pentru ea. Poți și oral dacă e de acord.

| CerealaCuOchi a răspuns:

Uhm, cred ca ar trebui sa o lasi pe ea deasupra. E bine ca nu ai penisul mare (sper ca e si subtire) pentru ca o va durea mai mult. Daca il ai mai gros poti sa i cumperi lubrifiant

| CHESEBOY a răspuns:

Cati ani ai?

| Simion9999 explică:

Eu nu sunt virgin dar am facut-o numai cu prostituate, nu am avut vreun sentiment pentru ele.