| anonim_4396 a întrebat:

Sunt împreună cu o fată de ceva vreme, vorbim deschis, ne spunem reciproc " te iubesc", ne îmbrățișăm ș.a.m.d. Cum aș putea să-mi creez "tupeul" de a o săruta pe buze? Țin șa menționez ca e prima relație la amandoi.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ceva nu se potrivește aici:

"ne spunem reciproc te iubesc'' - pe de o parte
"''tupeul'' de a o săruta pe buze" - pe de altă

| corbulalbrosu a răspuns:

Dupa un ''te iubesc'' ii spui sa inchida ochii fiindca vrei sa-i faci o surpriza placuta. Iti inchizi si tu ochii (pentru a scapa de rusine) si o saruti pasional (ca-n filme big grin). Bafta, Succes!

| Goete a răspuns:

Doar priveste-o in ochi si strange-o langa tine, tot mai aproape...

| Denisa0954 a răspuns:

Va spuneti "te iubesc", Dar nu v ati sărutat? Cum vine asta? Probabil aveti undeva la 13-14 ani și încă nu stiti cu ce se mănâncă

| PegassiDoctorulThau a răspuns:

E simplu, ii tragi in mozol si aia e. Dacă vrei sa fi romantic, când sunteți in ceva context romantic doar voi 2, o iei in brate, ii dai parul pe spate si o săruți. Ce e asa greu? Succes!