| theboyinlove a întrebat:

Sunt împreuna de 2 luni aproape 3 in câteva săptămâni, cu o tipa de 17 ani de la mine din școala, eu am 18. Am totuși o mică mare problema. Ne vedem cam de maxim 2 ori pe săptămâna, ceea ce mie nu mi se pare ok in relație. E adevărat ca a fost o perioada de cam 13 zile in timpul școlii cand eu am fost plecat dar de atunci ne-am văzut abia de 2 ori. Prima data la un show de dans când mai erau și colege de-ale ei și a 2a oară la un film. Am vorbit cu ea despre chestia asta ca eu o prioritizez și ea are mai mulți prieteni și iese mai mult ca mine dar ea a zis ca nu prea a avut relații serioase și ca asa e zodia ei( gemeni) și felul ei nu se implica 100% in ceva deși a zis ca de când e cu mine ea încearcă. Totuși nu vreau sa o stresez sau asa, dar nu e normal și acum i-am zis duminica sa ieșim a zis ca da, dacă nu adoarme după îmi spune seara ca a adormit. După ii propun sa ieșim luni și spune ca vrea sa ieșim dar crede ca are ceva planificat și ca ieșim mai pe seara și după nu am mai ieșit și a propus sa ieșim azi iar ieri zicea ca ieșim azi neaparat și acum e aproape seara și tot nu a mai zis ceva de ieșit.

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă adoarme când ar fi să se întâlnească cu tine, e clar.
Un somn bun e geamăn cu tine, dar preferă somnul.
Eu zic să o lași să doarmă până se trezește. Între timp să îți cauți alta dintr-o zodie mai trează.

| theboyinlove explică (pentru sadrian46):

Chiar asa dificili sunt gemenii?

| sadrian46 a răspuns (pentru theboyinlove):

Treaba cu zodiile stă cam așa.
Ca orice pseudo știință care promite să pună oarecare ordine în viața unui om, după ce afli de exemplu că ești gemeni, scapi de responsabilitatea deciziilor tale și spui, așa sunt eu, pentru că sunt din gemeni. Așa că dacă are ea chef să fie dificilă găsește această scuză.

| mihai69 a răspuns:

Face mișto de tine. Sau dacă nu, înseamnă că voi de fapt NU aveți o relație. De niciun fel.

| theboyinlove explică (pentru mihai69):

Nu stiu cum sa par mai ocupat ca asa prea facem lucrurile numai cum vrea când vrea ea

| sofisis a răspuns:

Faptul ca e nascuta in zodia gemeni e absolut, total irelevant. E o simpla scuza. Intelege odata ca NU reprezinti mare interes pentru ea. ci doar o distractie atunci cand are ea chef de tine.Te cam ia la misto

| Crackman a răspuns:

Aici ai un exemplu de o persoana ce nu vrea implicare. Probabil sta cu tine sa nu zic ca nu sta cu cineva

| Antopuff a răspuns:

Poate asa e ea ca persoana sau poate nu ii pasa de tine.

| OctavianSps a răspuns:

E cu alt baiat sigur. Scuze ca iti spun asta e parerea mea.

| theboyinlove explică (pentru OctavianSps):

E dreptul tau sa îți exprimi opinia da sentimentul meu e ca chiar asa e ea. Adică uite acum ca nu i-am răspuns la mesaj când a întrebat dacă mai am chef sa ieșim la ora asta sau nu îmi da peste ceva timp mesaj ca vede ca nu am răspuns și ca ea merge acasă. Peste câteva ore probabil ma întreabă dacă m-am supărat deci acum conștientizează și ea lucrurile pe moment e foarte ignoranta