| anon85 a întrebat:

Sunt in clasa a 11-a si in vara implinesc 18 ani. As putea intra la un liceu cu frecventa redusa(sau o alternativa asemanatoare). Daca ai putea mentiona posibilele dezavantaje si eventualele proceduri ar fi super util. Multumesc anticipat!
ps: da vrei pur si simplu sa raspunzi cu "te-ai plictisit de liceu chiar daca nu faci nimic? Baiete termina liceul ca nu ai altceva de facut decat sa inveti!" te rog, nu iti pierde timpul. Eu am problemele mele si tu pe ale tale, ai putea ajuta pe altcineva sau ai putea sa il consideri timp liber. Ms de intelegere!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista liceu cu frecventa redusa!
Exista liceu curs de zi si curs seral.
Cel de zi, il faci 12 clase la zi, iar la cel seral, pentru ca sunt mai putine ore, faci 13 ani.