| anita87654 a întrebat:

Salut, sunt in perioada ovulatiei si aseara iubitul meu s-a jucat cu penisul pe vaginul meu, nu stiu daca a bagat capul, imi e rusine sa il intreb, imi e foarte frica sa nu raman insarcinata, credeti ca e bine sa iau pastila de a doua zi?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu lua pastila de a doua zi deoarece aia este bombă hormonală, nu ai ramas insarci nata, fa ti un test de sarcina la inceputul lunii viitoare.Ce varsta ai? Multumesc, sanatate multa.

| anita87654 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Imi e foarte frica, am 16 ani

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spui ca v-ati jucat "pe vaginul tau" dar nu avea cum sa ajunga "PE vagin" odata ce vaginul este o cavitate (gaura) 100% in interiorul pelvisului tau, deci si-a bagat penisul in vagin... daca v-ati jucata acolo.
Sansele sa fii gravida apar doar daca el avea sperma pe teava, de la o masturbarea anterioara cu ejaculare.

| Emilian65 a răspuns:

Incearca si amana luarea pastilei de a doua zi pentru ca aceasta este o bomba toxica pentru organismul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu a ejaculat nu ar trebui sa îți faci nici o grija.Nu, nu ai de ce sa iei nici o pastila pentru atata lucru, ca o iei degeaba.

| anita87654 explică:

Dau funda