| anonim_4396 a întrebat:

Sunt intr'o dilema foooarte mare... vrea un baiat sa fie cu mine si sincer si mie imi place de el... dar problema ii ca nu am incredere in el...este genul de baiat care vrea doar sex...Prietenele mele mi'au spus sa fac ce vreau... dar problema e ca nici eu nu stiu ce vreaucryingcryingcrying:dati'mi cateva sfaturi va rog

4 răspunsuri:
| Anecherry a răspuns:

Nu te pripi sa iei vreo decizie, ai rabdare pentru ca vei intalni pe cineva care sa te merite si sa te aprecieze la adevarata ta valoare, nu doar sa caute ceva anume; prietenele tale daca ti-au zis sa faci ce vrei inseamna ca ori nu iti sunt prietene ori iti cunosc caracterul foarte bine. daca nici tu nu stii ce vrei fa bine si gandeste-te la toate variantele posibile care s-ar putea petrece cu baiatul respectiv si la eventualele urmari/consecinte si dupa ia o decizie. mult noroc:*.

| plasticstyle a răspuns:

Stii cum e, incercarea moarte n-are, poate cine stie... dar daca vezi ca din prima iti da inteles asta, da-i papucii...baieti sunt destui.

| eugem35 a răspuns:

Faci ce iti spune inima pina la urma si tu ai nevoie de sex sau dragoste o cere corpul si cred ca sti si tu asta

| belltech a răspuns:

Baietii sub 20 de ani oricum vor numai sex, cel putin in prima faza, chestia cu "ai rabdare pentru ca vei intalni pe cineva care sa te merite si sa te aprecieze la adevarata ta valoare" e valabila, dar pentru baieti, in general dupa 25 de ani incolo, asa ca sincer nu prea ai de ales. Ori astepti pina la varsta aia ori iti traiesti viata de adolescenta, presupunand ca esti adoloescenta, ca nu ne spui cati ani ai.