| CristianDeliu a întrebat:

Sunt intr-o relatie serioasa alaturi de prietena mea, atat de serioasa incat in 3 luni o sa ne mutam impreuna.
Problema sta in felul urmator, in ultimul timp am tot incercat sa reusim sa imi faca sex oral, atunci cand se aproprie sa faca primul contact se blocheaza, am incercat diverse metode si practic e imposibil, ea sustine ca chiar nu poate, de 2 ori s-a ajuns si la certuri pe tema asta deoarece eu ii fac sex oral fara nicio problema.
Ea sustine ca problema ei e ca nu are contact cu mine, in timpul oricarui act sexual atat timp cat ne sarutam sau o tin in brate nu exista nici o dificultate.
Voi ce ati face in situatia mea? Ce sugerati?
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu vrea si gata, mi se pare absurd s-o fortezi doar pentru ca tu o faci. Fiecare e diferit.

| Violleta2022 a răspuns:

Incepe sexul in baie, cu spuma si saruri parfumate. In felul asta, organele sexuale sunt in contact direct cu apa si se pot curata si improspata perfect.
Poate tu nu realizezi, dar posibil sa miroasa un cpi organul sau secretia lui o dezgusta... incxercati in baie, la lumina lumanarilor, cu spuma, sapmanie sau altle chestii incitante si relaxante.

| mihai69 a răspuns:

Dacă nu vrea - aia e. Resemnează-te. Sau dacă nu poți trăi fără sex oral, despărțiți-vă acum, cât încă nu e prea târziu.

| alina2k18 a răspuns:

Nu prea am inteles, la oral se opreste si la normal, nu?

Răspuns utilizator avertizat
| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Nu inteleg ce e asa de dificil sau scarbos pentru ea. Pana mea. Dpar ti-o speli inainte. Probabil ori e infumurata ori vrea doar ca ea sa fie satisfacuta