| WweEdge a întrebat:

Sunt pe contul fratelui meu...si am o problema.
Nu stiu nimic despre realatii...as vrea sa ma ajutati va rog frumos.
Cel mai explicit raspuns primeste funda.
P.S. Am 12 ani si as vrea in special sa aflu cum sa sarut si cum sa o intreb pe fata pe care o plac sa fie cu mine.

Răspuns Câştigător
| Deniiidk a răspuns:

Vb cu fata, spune-i ca iti place, fa-i complimente, spune-i ca ai vrea sa fiti mai mult decat prieteni si apoi o sa treceti si la sarut
asta se ve intampla de la sine, nu trebuie sa te gandesti la el, nu te gandii ca la o problema de mate, sa faci calcule, sa analizezi, fa totul din instinct, o sa iasa bine...bafta

14 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Ma copilule... la 12 ani ar trebui sa va jucati cu masinute. Nu sa va ganditi la fete si relatii. Esti PREA MIC. Se duc naiba generatiile astea... Stiu ca in ziua de azi curiozitatea e mare, dar nu crezi ca pana in clasa a 8-a sa zicem ai putea sa joci fotbal, sa faci chestii de baieti, sa inveti? happy Asta e parerea mea: o sa ai parte de fete toata viata si te vei satura de elewinking

| WweEdge explică (pentru MissxD):

Si ce daca sunt prea mic...
Si in legatura cu celelate lucruri...sa stii ca invat foarte bine si joc fotbal in fiecare zi. :-P

| Bogdan1o a răspuns (pentru WweEdge):

E ok sa ai o prietena si la 12 ani, dar doar atat, un pupic nu conteaza prea mult, vb cu fata si spune-i ce simti pentru ea, daca si ea te place atunci e ok, poti sa-i dai cate o floare si sa-i faci complimente... daca fratele tau e mai mare, il poti intreba si pe el cateva trucuri...bafta

| WweEdge explică (pentru Bogdan1o):

Da fratele meu e mai mare...dar imi e rusine sa il intreb.

Răspuns utilizator avertizat
| WweEdge explică (pentru Suntetiprearatati):

Ai vrea tu...

Răspuns utilizator avertizat
| WweEdge explică (pentru Suntetiprearatati):

Eu nu am nevoie...le-am facut deja.
Mai bine te duci tu decat sa stai pe site degeaba. :p

| MissxD a răspuns (pentru CelticHearth):

1. Nu ti-am raspuns tie, ci unui baiat de 12 ani. Am aproape 17; 2. Imi place muzica rap. Nu e treaba ta ce ascult eu. 3. Scuza-ma, dar mi-am exprimat parerea in legatura cu relatiile de "dragoste" dintre copii. La 12 ani nu se iubeste cu adevarat happy Scuze!

Răspuns utilizator avertizat
| Deniiidk a răspuns (pentru WweEdge):

Vb cu fata, spune-i ca iti place, fa-i complimente, spune-i ca ai vrea sa fiti mai mult decat prieteni si apoi o sa treceti si la sarut
asta se ve intampla de la sine, nu trebuie sa te gandesti la el, nu te gandii ca la o problema de mate, sa faci calcule, sa analizezi, fa totul din instinct, o sa iasa bine...bafta

| Deniiidk a răspuns:

Pai.cu sarutul fa ceea ce simti nu trebuie sa stii fiecare miscare de acasa, dar cu intrebatul e si mai simplu ii spui direct, dar discret. Funda?

| WweEdge explică (pentru Deniiidk):

Iti dau funda...dar cum sa ii zic '' vrei sa fii cu mine '' sau cum?

| Deniiidk a răspuns (pentru WweEdge):

Da.ii spui"stii imi place de tine. Vrei sa fii cu mine?"