| anonim_4396 a întrebat:

Sunt virgin asa ca m-am dus la o curva. Totul a decurs ok, am avut erectie pana când a venit momentul sa facem sex normal. Când o băgăm îmi murea acolo înăuntru. Precizez ca ma masturbasem ziua trecuta. Ar putea fi de la masturbare excesiva/emotii/din cauza prezervativului/lipsa experientei? Voi din ce cauza credeți ca mi-a murit? Este normal? Dau funda

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Emotiile dar daca continuai poate isi revenea

| Adry05 a răspuns:

Emoții și lipsă de experiență, așa-i la început

| George3432 a răspuns (pentru Adry05):

Serios, deci e o chestie oarecum normala? Se mai întâmplă

| Adry05 a răspuns (pentru George3432):

Se întâmplă aproape fiecărui bărbat prima dată, fie că recunoaște sau nu

| corbulalbrosu a răspuns:

Pierderea erectiei s-a produs pe fond psihico-mintal care a aparut ca efect al starii tale de emotivitate excesiva fiind combinat si cu sentimentul de teama. Poti spera ca data viitoare va fi mai bine. big grin Bafta. Sanatate!

| George3432 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Deci nu ar trebui sa-mi fac griji ca s-a întâmplat asta nu?

| Emilian65 a răspuns:

Din cauza masturbarii in exces.

| Goete a răspuns:

Daca i-ai bagat-o, nu mai esti virgin.
Ti-a murit pentru ca, pe de o parte presupun ca ai fost intr-o stare nervoasa si pe de alta parte nu ai simtit cu adevarat atractie fata de ea

| George3432 a răspuns (pentru Goete):

Și prin prezervativu ala nu s-a simțit absolut nimiccc

| Goete a răspuns (pentru George3432):

Cauta una mai stramtawinking

| Crackman a răspuns:

Toate combinate

| BlackRose03 a răspuns:

Prima data cu o curva? Off, tristutz

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Emotii si lipsa de experienta

| George3432 a răspuns (pentru MademoiselleCosmina):

Deci nu e ceva anormal nu?

| MademoiselleCosmina a răspuns (pentru George3432):

Nu e. In timp, vei invata sa-ti mentii erectia.

| Spartacus12345 a răspuns:

Ai avut erectia in timpul preludiului? Posibil sa fi fost si de la emotii cand ti-a murit, dar eu cred ca de la masturbare. De ex daca azi te masturbezi mult si maine la fel penisul nu va mai fi la fel de erect

| George3432 a răspuns (pentru Spartacus12345):

Mai sculata a fost tot timpul dar nu destul de tare cât trebuia

| Spartacus12345 a răspuns (pentru George3432):

Cred ca ai avut orgasm in timpul preludiului si de asta dupa nu ai mai avut-o asa de mare

| KnifeMihaitZaaaa a răspuns:

Nu e anormal, din cauza emotiilor, imprejurarilor, nu te aflai cu o pers pe care sa o cunosti etc. era si prima data probabil nu voiai sa te faci de ras si asa + emotii si d-aia ti a murit. Este destul de normal in situatia in care erai