| Nectariu_Gabriela_2002 a întrebat:

Tocmai am auzit-o pe maica-mea si pe iubitul ei (nu e tata vitreg pentru ca nu s-au casatorit) gemand vreo 10 minute+patul scartaind. Inteleg ca sunt adulti, fac ce vor bla bla bla dar pnm! Ei chiar nu isi dau seama ca se aude de la o posta?! Acum ceva timp (inainte sa fie cu asta) i-am spus ca vreau un frate dar nu cu un imbecil ca asta. Daca va intrebati de ce il jignesc: aproape mereu venea beat de la "cumparaturi". Nu il cunosc nici de un an si deja ma enerveaza. O data mi s-au terminat minutele si i-am cerut telefonul mamei mele ca sa vorbesc cu o prietena. El era plecat. Mama mea are un iPad pe care are Facebook. Cat timp vorbeam cu prietena mea, primeam mesajele pe care le scriau ei:
El: "te vreau" (in sens de te iubesc)
Mama: "eu vreau sa fac sex cu tine"
El: "mm"
Mama: "vezi ca i-am dat telefonul lui Gabi"
El: "ok"
I-am auzit de vreo 7 ori facand-o. Cum sa ii spun mamei mele ca nu il suport pe ala? De curand s-au certat FOARTE rau. El a venit beat acasa, mama l-a certat, el a scos routerul de la wi-fi din priza si a amenintat-o pe mama ca i-l sparge in cap. Eu m-am bagat intre ei ca sa nu iasa mai urat. Apoi el a vorbit cu ma-sa la telefon cica "fic-sa a sarit la mine la bataie, c*rva aia nu stie sa isi educe copilul, etc.". Mama a plans o zi intreaga dar pana la urma l-a iertat (din pacate). Cu o zi inainte de asta, cat eu nu eram acasa, el i-a pus mana la gat mamei mele. Am aflat asta cand mama vorbea cu bunica pe Skype. S-au mai certat o data foarte tare, el fiind tot beat, pana la urma a plecat de acasa dar ziua urmatoare s-a intors. Chiar nu mai suport. Fix de revelion trebuiau sa se certe, ca sa incepem anul in cel mai frumos mod. In aceeasi zi o sunasem pe prietena mea cea mai buna sa ii spun ce s-a intamplat dar nici ea nu a putut sa ma intelaga. Vreau sa plec din calvarul asta sau cel putin sa plece el si sa ne lase sa ne traim vietiile. Asta nu e primul iubit al mamei mele. Intai a fost cu tatal surorii mele mai marii (aceeasi mama dar tati diferiti), apoi cu tatal meu biologic, apoi cu altul in Spania, apoi cu inca altul din Spania iar acum cu asta. Toata viata mi-am petrecut-o calatoriind. Inainte sa ma nasc, mama si cu sora mea au trait in Rusia (dar s-au nascut in Romania), apoi eu am stat in Romania, apoi in Spania, dupa iar in Romania si acum stau in Germania.

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Este simplu draga mea ii spui in fata mamei tale ca nu iti place tipul acela si ca te deranjeaza cand face prostii cu ea.
Exlica-i ca o iubesti dar nu poti sa auzi cand fac ei dragoste si o sa se simta de la sine, poate or sa mearga la hotel.

2 răspunsuri:
| Acras a răspuns:

Cati ani are mama ta? pare o femeie tare interesanta si intamplator sunt si eu prin Germania...

| Trandafir_Dan_Sebastian_1905 a răspuns:

Intr-o zi când este treaz zi și tu să repare patu ăla