| Dinozaur11 a întrebat:

Tocmai mi s-a întâmplat o chestie care mă înspăimântă:
Aseară m-am întâlnit cu iubita mea, dar cu o oră înainte, m-am masturbat și am făcut duș și alte lucruri casnice, după care am introdus un deget(de la mâna respectivă) în vaginul ei, este posibil să rămână însărcinată?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, cu vecinu care are niste notiuni de baza despre sex

| Violleta2022 a răspuns:

Pai daca ai facut dus dupa masturbare, pe maini nu te-ai spalat?
Asadar, cum au putut ajunge spertaozoizii de pe mainile tale in vaginul fetei?

| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-ai trecut prin minte sa-ti pui si intrebarea logica si rationala in astfel de situatii : in acel moment iubita ta ERA sau NU ERA intruna dintre zilele PERIOADEI FERTILE a actualului ciclu menstrual? Sau pana acum habar nu ai avut ca sarcina se poate forma NUMAI/DOAR in cazul in care sperma ajunge in in mod sigur in vagin in una sau in toate cele 4-5 zile care apartin de PERIOADA FERTILA a ciclului menstrual in curs de desfasurare. Ar fi foarte bine si indicat sa accesezi si sa incepi sa citesti : wwwSeximus.ro ca sa te informezi corect despre tot ceea ce ar trebui sa stii pentru a evita sa faci vreo prostie in viitor. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Andreeush a răspuns:

Categoric nu!

| Dinozaur11 explică (pentru Andreeush):

Am înțeles
Mulțumesc!

| ywar a răspuns:

Cumpara-ti niste minte! Iti trebuie. Banuiesc ca tu nu ai trecut prin scoala si nici scoala vietii nu o ai.
Vai de voi generatie noua!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E putin probabil ca un spermatozoid sa supravetuiasca „la exterior" mai mult de-o ora.Si chiar de-ar fi asa, daca te-ai apucat de dat cu aspiratorul si sters praful, sa fii sigur ca s-a dus dracului.Eu stiu ce simt când ma pune nevasta-mea la treaba prin casa - imi vine sa mor!

| DanyDav a răspuns:

Tu chiar vorbesti serios? lol

| Dinozaur11 explică:

Idiot*

| Zoppyko a răspuns:

Dar ce ma tu esti ca Dumnezeu sa o lasi insarcinata pe fecioara Maria?!?! Ce intrebari de rahat puneti?