| TheChamp a întrebat:

această întrebare este adresată fetelor în mod special, cum aţi prefera să fie zona intimă la bărbaţi, epilată sau nu, cum este mai atrăgător? Părerea este împarţită sau este o părere generală?

Răspuns Câştigător
| Anemona2020 a răspuns:

Părerea este împărțită. Eu una prefer și epilat total dar poate avea și puțin par dar mic.
Alte fete prefera par mai mult. Eu prefer puțin par la p...e mai dotate.
Dar in primul rând ca ai par sau nu important este sa fi curat și fata mirosuri. La fel și in cazul subrațului.

10 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Atâta timp cât se îngrijește de igiena intimă sunt mulțumită.

| Sofer a răspuns:

Epilat domne. mi-ar fi rusine sa il prezint pe Miguel sufocat de marar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Epilat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fără stufăraie, eventual să fie foarte scurt.Mi se pare mai îngrijit, mai igienic.

| Vikaa a răspuns:

Epilattt

| Ralena a răspuns:

Voi cum ati prefera sa fie orice zona a fetelor? Curata, ingrijita, sau nu? Se aplica reciprocitate happy. Primesti ceea ce oferi. probabil ca daca fetele se epileaza, o fac pentru ca asteapta sa primeasca in schimb acelasi lucru.

| cristian200313 a răspuns:

Epilat normal,
Atat timp, baiatul este curat, nu ai ce sa iti faci griji.

| inflicted a răspuns:

Epilaaat

| Anonim2136493 a răspuns:

Epilat

| gege12321v a răspuns:

Epilat! Mai sta cate o data o lună fără să se facă și îmi este puțin sila! Este mult mai elegant și frumos epilat