| 19Martinel98 a întrebat:

Aceasta nu e o intrebare ci mai mult o confesiune adresata stric femeilor care mi au si raspuns sau doar au vazut porcariile pe care le am putut spune in intrebarile anterioare, cele in care vedeam femeia doar un obiect sexual.
De asemenea, vreau sa mi cer scuze si pentru insultele dar si injuraturile(daca le am utilizat) pe care vi le am adresat.
Problema nu a fost ca vedeam multe fete ce doreau doar sa fie niste jucarii sexuale sau faptul ca am fost jucat exact cu voia ea (as spune fosta, dar la ce caracter are, numai o iubita sau prietena nu poate fi). Problema era ca am fost un frustrat ca nu aveam mai multe fete si ma avantasem pe un drum gresit. Din cauza asta imi pierdusem "masculinitatea", nu mai stiam sa vorbesc cu o fata, eram un fel de "printesa", nu ma impuneam, nu emanam siguranta, incredere, sinceritate, bunavointa.
O doamna mi-a raspuns odata ca daca fetele din ghetoul in care traiesc sunt niste curve, asta nu inseamna ca toate sunt. Avea dreptate. Dar eu o tineam tot pe a mea si pana la un moment dat am si insultat o fara motiv.

Nu prea ma pricep sa mi cer scuze, dar pana la un moment dat realizez cand gresec si imi asum.

Din nou, imi cer iertare. Nu doresc neaparat sa ma iertati, ci doar (cum am spus mai sus si ma repet) imi asum greseala.

5 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Atunci invata mai multe de la doamna aia.

| Catrice a răspuns:

Felicitările mele. Unii nici nu-și dau seama când greșesc, darămite să-și mai ceara scuze.

| Andreeush a răspuns:

Mai bine mai tarziu decât niciodată.
Important e că îți dai seama atunci când greșești și încerci să schimbi asta.

| sofisis a răspuns:

In general nu e ok sa atribui lui X calitatile sau defectele lui Y. Nu ai cum sa generealizezi niste caracteristici si sa le atribui unei rase intregi. Uscaturi sunt peste tot. Dar tine cont ca sunt milioane de femei care isi iubesc barbatii. Si nu toti barbatii sunt bilionari, smecheri sau Adonis. Deci nu toate femeile sunt niste materialiste imbecile, pitipoance fara creier si botoxate inculte. Astrea sunt doar unele dintre noi. Restul suntem normale si ne dorim lucruri normale.
Bine ai revenit cu picioarele pe pamant!

| DanyDav a răspuns:

Hai ca incepi sa faci progrese!