| DannyyyTGV a întrebat:

Acum cateva luni mi-a placut enorm de o fata. Nu am mai vorbit de ceva timp cu ea si incepusem s-o uit.Dar, azi la ultimul clopotel am revazut-o i-am zambit si mi-a zambit si ea. Credeti ca ma place? Am resimtit acei fluturasi in stomac...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un simplu zambet nu e de ajuns. Incearca sa vorbesti cu ea, invit-o la un suc (ca tot se termina scoalalove struck) sau la o plimbare, asa ca amiciibig grin.
Dupa, vei vedea cum se comporta si iti vei da seama daca te place sau nu.happy
Bafta! kiss

Răspuns utilizator avertizat
| benkesoiu a răspuns:

Fa-ti curaj si intreab-o uitate la privirea ei daca se uita dupa tine invit-o la o cafea vezi daca accepta, iti spun eu ca nici o fata nu refuza un baiat