| Giani2 a întrebat:

...acum ceva timp am făcut sex cu iubitul meu si părinții mei m-au dus la ginecolog si au aflat ca nu mai sunt virgina si politia i-a zis lui sa nu mai avem contact sexual daca o facem din nou se vede ca am făcut-o? Ma gândesc sa zic ca m-am masturbat sau se vede ca am făcut-o cu el?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ati ajuns pe la Politie e cam serioasa treaba. El major tu minora. Ii poti crea probleme „iubitului".

| mihai69 a răspuns:

Nu se vede nimic. Și ginecologul care a zis că nu mai ești virgină e un ratat.

| darrio2007 a răspuns (pentru mihai69):

Esti mai bun decat un ginecolog?

| Freya1 a răspuns:

Nu se vede.Dar cred ca tu esti cam minora el cam major sau un baiat cu probleme daca ati ajuns la politie.
Ai grija ce faci.

| Oana92 a răspuns:

Politia a mers la el sa-i faca morala cu girofare sau fara?

| MihaiNicu23 a răspuns:

Se poate vedea daca ai facut sex in ultimele 48 de ore.

| gabriielaaa a răspuns:

Daca ai peste 16 ani si declari ca a fost cu acordu tau nu pateste nimic iar in vedere daca se vede cu cine ai facut-o daca tu nu zici si ei nau dovada nu il poate acuza de ceva doar banui

| Girlinred a răspuns:

Se poate vedea doar dacă a fost in ultimele 48 ore și eventual dacă îți ia lama iar la laborator se observa urme de sperma (pentru asta îți recomand spalaturile vaginale cu ceai de mușețel) vaginul se curată și nici pereții și este și antiinflamator in condițiile in care pereții vaginali sunt lezați. Nu foarte des pentru ca îți afectează flora vaginală și apar alte probleme.