| Qwwww a întrebat:

acum vreo 3 luni în urmă eram supărat deoarece împlineam 18 ani și nu avusesem niciodată prietenă, dar ceva frumos s-a întâmplat fix a doua zi de după majorat am cunoscut o fată de 16 ani nu era frumoasă dar părea de treabă, ne-am întâlnit de mai multe ori am vorbit, ne-am plimbat, eu am întrebat-o de este singură și ea mi-a spus că a avut un prieten care a înșelat-o și a suferit mult din cauza asta și de asemenea și-a pierdut încrederea în băieți, crezând că toți sunt la fel niște porci.

Nu a mai durat mult și ea s-a combinat cu mine spunându-mi că însfârșit a găsit băiatul pe care îl căuta: liniștit și care știe să aprecieze o fată pentru sufletul ei nu pentru ambalaj.

După doar două săptămâni aceasta îmi trimite un mesaj în care îmi spune că vrea să se despartă de mine pe motiv că eu nu am suficienți bani ca să îi fac toate mofturile și să o plimb prin excursii.

Exact a doua zi s-a pus cu unul într-o relație, culmea nesimțirii, bine măcar că sunt o fire care mă atașez greu de o persoană.

Oameni buni se poate așa ceva? Toate fetele se plâng că nu găsesc băieți de treabă dar când îi găsesc își bat joc, fetele din ziua de azi nu știu să aprecieze sufletul din păcate ele apreciază doar " banul" oare mai există fete cuminți în toată lumea asta?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu a existat atractie din partea ei fata de tine credea fata ca macar daca se compromite cu tine va avea de castigat material, posibil ca era o fata frumoasa, perversa, fi fara griji ca nici baieti seriosi multi nu sunt in ziua de azi, asta e cauta una care sa te placa, una de acelasi valoare sexuala ca ta, tu find cam de nota 7 din cate am vazut eu la poza ta

| mihai69 a răspuns:

La o grădiniță ai încercat?

| mentholinks a răspuns:

Cauta o pocaita. Am inteles ca ele ar fi mai cuminti.

| GoldenZenith a răspuns:

Ideea este ca fetele se simt atrase temporar de unii baieti. De ce zic temporar? Pentru ca se baga in seama un altul care promite marea cu sarea, bani, plimbari, etc si saracele pun botu' si isi lasa prietenul. Suna tentant, ca fata necoapta la minte, sa ti se faca mofturile.

Nu toate sunt la fel. De asta te asigur. Stii vorba aia, are balta peste. acum depinde ce momeala ai.

| AIeXxX a răspuns:

Ce norocos esti. Chiar ma bucur ca nu.ti pasa. Nici nu merita sa te intristezi sau sa intri in depresie de la curwe. Oricum data viitoare cand iti faci o iubita sa incerci sa nu cheltui mult pe ea. Ca cele care vor bani is proaste mai mereu
Bafta

| MariusFD96 a răspuns:

Da, mai exista. Ai rabdare si vei gasi. Foarte rare insa. Cand prinzi una ai grija sa nu-i mai dai drumul. Banul ii face pe majoritatea, nu doar pe fete/femei. Trebuie sa ai grija pe cine iei langa tine. Data viitoare cand iti place de o fata incearca sa o cunosti mai mult. Sa nu te grabesti cu relatia. Dar nici sa lungesti prea mult. In fine. Daca are ochi pentru tine va avea si ea rabdare si daca chiar ii place de tine, chiar daca nu sunteti impreuna nu se va duce dupa altul. Eu am avut doar 4 relatii si am aproape 21 de ani. Cu una singura as fi vrut sa raman impreuna atunci. Doar ca acum imi pare bine ca m-am despartit de ea. Pentru ca nu mai e fata de atunci. S-a schimbat mult. Poate daca as fi ramas cu ea nu s-ar mai fi schimbat dar. n-am de unde sa stiu. De la 18 ani n-am mai avut nicio relatie. Astept sa cunosc o fata pe care sa-mi doresc s-o pastrez langa mine. Daca o exista bine. Daca nu, nu. Prefer sa stau singur decat cu vreo infecta de genul celei de care ai vorbit. Ce sa zic. Mult noroc! happy Ai grija doar sa ramai cum esti si sa nu fi ca restul.

| AlexLK a răspuns:

Sunt si fete buna.Crede-ma ca o sa gasesti la un moment dat.