| HeeVTM a întrebat:

Acuma 2 zile am avut o despartire cu iubita mea pentru un motiv foarte banal.
Am 27 ani, ea avea tot 27 (eu eram mai mare ca ea cu 5 luni)

Acum 3 zile ne-am propus, dupa luni de dialoguri, sa facem un copil. Aveam tot ce ne trebuie, bani, casa mare, tot ce trebuia, era perfect.

Cand a venit momentul sa trecem la actul sexual, am introdus penisul in vagin si am inceput.

Dupa aproximativ 15min nu simteam ca imi dau drumul si din ce in ce nu mai simteam nici satisfactie, tin sa mentionez ca am penisul de 16cm ( e ok).

Deja faceam dragoste de 30 minute si tot nu simteam sa imi dau drumul, nici vorba.

Ea a facut tot felul de chestii sa ma excite cat mai tare si trecea timpul, nici o urma de sperma sau lichid pre ejaculator. Totu era lubrifiat de lichidul ei.

Deja stateam de o ora si nu simteam nimic sa imi dau drumu.

Ea pana la urma si-a dat drumu..si eu am ramas cu penisul la cer.
Am fost cu ea dimineata la ginecolog si a zis ca nu era nici o urma de sperma lasata ieri seara.

Ea mi-a zis ca se desparte de mine, pentru ca nu puteam avea o relatie ok, ea isi dorea foarte mult un copil si eu la fel.

Chiar nu stiu ce am. Cineva sa ma lamureasca. Daca nu ma conving de aici o sa merg la un spital sau la un androlog. Multa sanatate!

15 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asa sa faci, du-te la doctor sa te convingă ei nu aici.

| Sofer a răspuns:

Te-ai masturbat mai recent? Cand a fost ultima data cand ti-ai dat drumul?

| alina2k18 a răspuns:

Ce troll laughing
''Am fost cu ea dimineata la ginecolog si a zis ca nu era nici o urma de sperma lasata ieri seara.
''
Parca il si vad pe gEnicolog bagat adancwinking sa caute sperma laughing)))) de ieri seara laughing)

| Nemessys a răspuns:

Sincer, motivul asta mi se pare unul super banal de a te desparti de cineva. Din moment ce ea te-a ales pe tine ca persoana cu care o sa-si petreaca tot restul vietii si sa fii tatal copilului ei, banuiesc ca te iubeste. Nu pot sa inteleg cum de poate renunta la o asemenea persoana dintr-o banala intamplare. Chestia asta ti se intampla frecvent? Ai probleme cu sanatatea? E ok si nu e motiv de panica in cazul in care un barbat nu-si poate da drumu uneori. Ca sa o zic cat se poate de delicat,,, are rezervorul gol " si trebuie sa mai asteptati.
Femeia aia nu a procedat deloc sincer. Cum ar fi ca voi 2 sa faceti sex de nenumarate ori pentru un copil si dupa nenumarate partide si analize, ea sa nu ramana insarcinata? Aici a cui ar fi fost,, vina"? A femeii, desigur. Si daca erati voi 2 in situatia asta, tu ce trebuia sa faci? Sa o parasesti? Eu sunt convins ca nu ai fi facut asta si ca nu dadeai vina pe ea.
Oricum cred ca pentru ea mai mult conteaza sa aiba copil decat cu cine l-a facut. Am eu asa o presimtire. Sincer, pentru mine mai mult conteaza cu cine-mi petrec restul vietii, decat sa am plod si niciodata, daca as iubi cu adevarat o femeie, nu as lasa-o doar pe motivul ca nu ar putea din anumite motive sa faca copii. Deci urat din partea ei.

| AnastasiaK a răspuns (pentru Nemessys):

Fiecare cu pretentiile lui de la o relatie. Unii isi doresc in principal bani, altii sex, tu iti doresti iubire, femeia respectiva copil. Daca dorinta principala nu e satisfacuta, e normal sa te desparti si e perfect ok sa fie asa cat timp treaba e asumata.

| Nemessys a răspuns (pentru AnastasiaK):

Mie nu mi se pare normal sa te combini cu o persoana care nu vrea acelasi lucru cu tine. Tie ti se pare noraml sa-l paraseasca pe motivul ala? Ca mie nu.

| AnastasiaK a răspuns (pentru Nemessys):

Pai nu s-a combinat cu o persoana care nu vrea acelasi lucru, ci s-a combinat cu o persoana care aparent nu poate sa-i ofere, iar ea nu stia asta de la inceput. Daca femeia vrea copil, aia e, iar la 27 de ani e de inteles sa se sperie ca mai are putin timp sa faca un copil fara sa apara diverse riscuri. Ma gandesc ca vrea sa aiba timp sa gaseasca pe altul, etc...ca daca era doar sa aiba copil, indiferent cu cine, ramanea cu el si apela la o banca de sperma sau o facea cu altul si dupa venea si zicea ca e copilul lui.

Ma rog, deja deviez grav de la subiect. Ideea principala e ca fiecare are dorintele lui in viata si isi traieste viata in functie de alea. Nu conteaza ce e normal pentru tine sau pentru mine ca noi avem alte dorinte, dar daca pentru ea e important sa aiba un copil, atunci da, mi se pare justificabil comportamentul ei...desi putea sa mai astepte sa mearga cu el la un doctor sa fie sigura ca nu se poate, ca din ce zice el nu pare sa fie o probleme de nerezolvat. Sau poate ăsta a fost pretextul si motivul ei sa plece e altul, iar noi nu avem de ce sa judecam ca ei stiu mai bine care era relatia lor si ce vrea fiecare de la viata.

| Nemessys a răspuns (pentru AnastasiaK):

Cine o zis ca nu-i poate oferi? Tipul nu a specificat daca are o problema medicala sau pur si simplu nu a putut IN MOMENTUL RESPECTIV sa nu-si dea drumu.

| Stefancalin1997 a răspuns (pentru AnastasiaK):

Cred că gândești ca si ea, frate nu a putut omul să-și de-a drumul in ea, nu era bine dispus, cum să-l părăsești pe motiv că nu a vrut să facă copii, încerci o data sau de mai multe ori.

| AnastasiaK a răspuns (pentru Stefancalin1997):

Simplu si usor. E viata ei. Daca are chef, poate sa-l paraseasca si pe motiv ca i-a iesit un cos pe nas. laughing

| Digikey a răspuns (pentru AnastasiaK):

Va lasati prostiti de un copil de clasa a 7-a.

| AnastasiaK a răspuns (pentru Digikey):

Prin ce ma las prostita? Nici macar nu i-am raspuns lui, ci discutam cu un alt utilizator pe baza povestii. Iar daca e reala sau nu, daca ii apartine celui care a pus intrebarea sau altcuiva, chiar nu-mi pasa. E o poveste posibila undeva in lumea asta, iar discutia pe care am avut-o ramane valabila si se putea baza si pe o situatie ipotetica. S-ar putea ca 80% din utilizatorii de aici sa inventeze cate ceva, dar nu inseamna ca te lasi prostit daca discuti niste situatii, reale sau nu, pentru propriul amuzament. happy

| ywar a răspuns:

Cum ai povestit tu situatia prin care ai trecut pare o chestie de bifat sau mai mult o datorie barbateasca. Un copil nu-l faci asa. Il faci fiindca iubesti pe cineva si se intampla. Pur si simplu. O faci fara si asta e! Nu-ti trebuie minut, ora, zi etc.
Daca ea e mai pragmatica ce pot sa-ti spun? Lasa-o sa-si manifeste pragmatismul cu altcineva. Foarte bine. Cu tine nu a fost sa fie. Nu poti sa-ti dai drumul la comanda. Mental, te-ai blocat. Orgasmul este o chestiune de relaxare. Asta e tot. Poti sa-i dai la buci cat vrei ca nu o sa termini niciodata sau cand vrea duduia-atat timp cat simti ca asta e o inseminare ca la vaci.

| Digikey a răspuns:

Sunt pe site si creduli care cred orbeste orice poveste, dar acum cateva luni parca erai clasa a 7-a.

Răspuns utilizator avertizat