| anonim_4396 a întrebat:

am 11 ani si am o prietena de aceeasi varsta i-am zis ca o plac mi-a zis si ea dar problema este ca sunt timid cand vorbesc cu ea si mi-a zis sa fiu un pic mai tupeist si nu stiu ce sa fac eu in general nu sunt asa timid ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Cleopa a răspuns:

Fii tu insuti si incerca sa lasi emotiile deoparte

4 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Spune-i asta ca iti este mai greu sa te acomodezi...

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Depasesteti timidfitatea daca ai avut curaj sa ii spui ca o placi sunt sigura ca poti si sa vorbesti cu ea deschis...

| Necunoscut123456789 a răspuns:

Pai asa am fost si eu...acum eu am 13 ani..incearca sa o cunosti mai bine pe "prietena ta" si eu as zice sincer ca pe la 12 ani ar trebui sa fii impreune cu ea

| Stefanste720 a răspuns:

Mai bine bea 2 beri inainte si o sa ai curaj si nu o sa mai fii timid