| ShutFickOn a întrebat:

am 12 ani si ma cheama Alex. Am penisul mic, practic e de mai putin de 2 cm si nu ma intereseaza sexul sau nu stiu ce, dar mi-e frica pentru mine ca nu mai creste, mi se pare ca de la 10 ani tot asa il am. Cand fac lipsa mica si il bag inapoi in pantaloni, trebuie sa il iau si sa il pun intre craci sau sa il pun is sus catre buric gen?
Pana si mama mea a zis ca il am mic rolling on the floor
Vreau sa mentionez ca totusi sunt putin mai gras
Va rog nu radeti

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Deocamdata nu trebuie sa fii prea ingrijorat, fiindca organismul tau isi va incepe adevarata dezvoltare probabil ca in urmatorii 4-5 ani. In decursul urmatorilor ani in mod sigur se va dezvolta si creste si penisul odata cu celelalte organe, si va deveni suficient de mare/lung incat sa reusesti sa satisfaci sexual o parte dintre fetele/femeile cu care vei interactiona. Motive de ingrijorare reala, vei putea avea doar daca penisul tau va fi mai scurt de 11-12 cm si dupa implinirea varstei de 17-18 ani. Pana atunci....Multa sanatate!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pune mana si slabeste, ca cuculetul tau este ascuns, in faldurile de grasime!

| PsyhoChild a răspuns:

De obicei oamenii grasi au penisurile mai mici din cauza grasimi din acea zona.Te sfatuiesc sa mai slabesti daca vrei sa fie putin mai mare, iar pe viitor sa te epilezi in acea zona pentru a parea penisul mai mare daca chiar tii la asta

| asdf2kpower a răspuns:

Aia e, o să mori virgin.

| ShutFickOn explică (pentru asdf2kpower):

Ti-am zis ca nu ma intereseaza daca voi fii virgin sau nu. Eu nu am pus intrebarea ca sa fac sex cu cineva de la varsta asta.

| miksajon a răspuns:

Fără griji cu timpul merru va creşte!

| Walker1111 a răspuns:

Pune-l in sus catre buric si tot asa de fiecare data cand isi schimba pozitia macar pana la 20 de ani. Ca atunci cand il ai in erectie sa iti fie curbat in sus pentru ca un penis curbat in sus e frumos dar unul curbat in jos nu
(eu il am curbat in jos si prietena mea zice ca daca nu il fac sa stea in sus o sa se desparta de mine pnt ca arata urat)

| jajajajsj a răspuns:

Salut Alex
Am citit aceasta poveste și sunt foarte îngrijorată
Tot ce vr sa stiu e dacă ti a mai crescut penisul