| Alasingur a întrebat:

am 13 ani...imi place tare de mult de o fata de la mine din clasa si mi-e rusine sa ii spun pentru ca daca ma refuza o sa le spuna la toate fetele "prostul de Darius mi-a spus ca ma place" si dupa o sa se faca mult misto de mine,

Răspuns Câştigător
| Patronu1 a răspuns:

Dacă ști sigur ca ea o sa te barfeasca la toate fetele când o sa afle, tu nu ai ce cauta lângă o fata cu personalitatea asta. Bafta!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta nu-i motiv de suparare, dimpotriva, de lauda.
Ea se poate lauda ca o placi sau va rade, doar daca este proasta. daca este fata desteapta, va prefera sa pastreze asta, ca secretul ei.

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa o contactezi pe una dintre retelele de socializate folosite de ea. In timpul discutiilor vei avea ocazia ca incet incet sa-i transmiti care sunt sentimentele tale sentimentale pe care le ai si simti fata de ea. Succes!

| Donsavas a răspuns:

Aia care nu ar intelege ce inseamna sa fi îndrăgostit e doar o imatura. Nu baga oamenii in seama. Fiecare isi vede de ce simte.

| Paul754880338 a răspuns:

Mai rau decat asta ar fi sa spuna, "uite prostul ala ma place si nu are curaj sa vina sa imi spuna, iar eu m-am plictisit sa astept "

| lorena1gianinak a răspuns:

Iubirea adolescentina trece repede.Trimite-i un biletel anonim si vezi ce reactie are. De ce sa spuna lucrurile alea? Daca zice ca esti prost este doar infantila si gandeste copilareste. Ceea ce e normal la vasrat voastra.Sa o iau altfel...sa zicem ca si ea te place.Ce faci m ai departe?

| Stilata2001 a răspuns:

Începe să o bagi în seama, dai mereu Bună băgate în seama cu ea, vezi dacă îți da și ea semne. Uita-te mereu la ea, zâmbește-i dacă și ea face același lucru înseamnă ca și ea ar vrea doar ca așteaptă să faci tu primul pas