| NUSHNUSHNUSH1231 a întrebat:

am 13 ani jumate si credeam ca am fimoza dar a doua zi in stare flasca la baie am reusit sa il decalotez usor, de o saptamana ma tot chinui in stare erecta deoarece am vazut niste exercitii pe internet inainte puteam sa scot doar 35% din cap acum reusesc 60%,acum nici nu ma mai doare capul penisului asa tare cum ma durea inainte cand il ating nu simt nimic,doar cand il ating la "ata", penisul este de 16 cm, o iau pe drumul cel bun cu aceste exercitii?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Intereseaza-te cum se efectueaza in mod corect procedeul de largire progresiva a deschiderii preputiului, prin metoda Beauge. Si sa urmezi respectivele instructiuni. Multa sanatate!

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Continua, esti pe drumul cel bun.

| Sofer a răspuns:

Continua ca ai sa reusesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma sinuucid...Ce are lumea asta cu minee? crying

| NUSHNUSHNUSH1231 explică (pentru anonim_4396):

De ce te sinucizi? Intrebarea e normala

| anonim_4396 a răspuns (pentru NUSHNUSHNUSH1231):

Nu mă refeream că întrebarea e anormala.

| AdrianVN a răspuns:

Da man...e ok ce faci, am vazut din intamplare pe net chestia asta in care unul vorbea despre asta, a zis ca trebuie sa îl decalotezi uşor si sa faci asa pâna il vei putea deschide pe tot, ca balamaua de la usa, daca nu o ungi scârţie...asa esti si tu, dupa ce termini acele exercitii, vei fii ca si uns