| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU. Am 13 ani jumate, sunt baiat, am si eu o intrebare. am prietena de 11 ani, mai mare cu 2 ani jumate. acum 2 zile mi-am facut o prietena, nu i-am spus inca parintilor :v intrebarea mea este, dupa o luna sau 2 luni, o pot chema la mine acasa? tongue apropo, nu o chem pentru sex, incerc sa exclud asta din comentariile de mai jos. sper ca am reusit, bun, sa revenim. o pot chema sa ne jucam, sa vorbim, sa facem ceva impreuna? sa vina si ea si eu la ea acasa, sa ne prezentam la parintii fiecaruia, intelegeti voi. se poate? stiu,stiu, sunt la pubertate, o sa simt nevoia aia de sex. dar ma pot stapanii, nu am probleme. vreau sa-mi spuneti cand o pot chema pentru asta, sa ne prezentam, sa vina si ea la mine, eu la ea. daca s-ar putea dupa sa se si mute, ca doar e prietena mea :v asta sa nu mai simt dorul ei. sa fie langa mine, intelegeti? :V dar asta dupa mai mult timp, acum ma gandesc daca o pot chema acasa, se poate?

funda celui mai bun raspuns. mersi mult, fara misto va rog. suntem oameni, ne ajutam unii pe altii. salut!

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Cheam-o, ce mai astepti?

| sofisis a răspuns:

Mai, e dificil la varsta asta pentru ca ...nu e ca si cum va cunoasteti de mici. Parintilor ei cel putin o sa li se para dubios sa le spuna "mami, tati, eu ma duc acasa la Georgel"...sunt sanse de 99% sa nu o lase. La fel si daca e sa te cheme la ea acasa. Or sa se prinda ca e ceva dubios la mijloc si nu va vor mai lasa sa comunicati. Sunteti prea mici pentru vizite la domiciliu.