| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU. Am 14 ani si am dintii un pic strambi, dintele din fata in fata putin iar celalalt drept. Am mai multi strambi dar doar ala ma enerveaza si se vede urat cand rad, imi e si rusine sa mai rad.

Intrebarea este, imi
Place de o fata de 13 ani as vrea sa o sarut. Are o problema acel dinte? Afecteaza cu ceva in timpul sarutului? Nu ma refer doar la cel normal ci si la cel cu limba :vv

Mentionez ca ma spal mereu pe dinti, deci sunt ingrijiti doar strambi. De ce? Cand eram mai mic am dat cu limba la ei.

Funda :v

10 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Remediaza problema la dentist, daca te simti complexat.

| Shimozukushiki a răspuns:

Ai greșit categoria

| theillusoryman a răspuns:

Să îi spui si fetei ca de mic îți plăcea să dai cu limba, poate asta o va convinge să se sărute cu tine

| qffwqfw a răspuns (pentru theillusoryman):

Iesi ma de aici, ai venit si tu sa faci misto. Te chinui sa scrii o fraza la misto. Pune-te in locul meu, baietas. Invata sa respecti, de asta se duce Romania pe. happy

| alina2k18 a răspuns (pentru theillusoryman):

winking SUna bine ce zici tuwinking

| theillusoryman a răspuns (pentru alina2k18):

Da,dar eu doar zic, pentru fapte cred ca va trebui să vorbești cu qffwqfw, văd că el are experiență, de mic îi plăcea să dea cu limba.

| alina2k18 a răspuns (pentru theillusoryman):

Are 14 ani...

| theillusoryman a răspuns (pentru alina2k18):

Si ce? Poate are o limba lungă...

| theillusoryman a răspuns:

Păi dacă pui întrebari tampite.De unde drecu' să stim noi dacă o deranjează sau nu ca ai dinții strambi? Întreab-o pe ea, sau dacă nu ai curajul da-mi numărul că o întreb eu

| Pikachūﯰ a răspuns:

Lasa-te de viata