| PatrickPP2903 a întrebat:

Am 14 ani si imi place de o fata din alta clasa de la scoala si nu stiu cum sa ma adresez ca mi-e rusine chiar daca am avut prietene inainte. Puteti sa imi ziceti cum sa port o conversatie cu ea? Apropo ea e mereu cu o prietena afara si mi-e rusine si de aia...

4 răspunsuri:
| devilshelp a răspuns:

Baga-te in seama cu ea prima data pe Messenger si dupa (1-2 saptamani de vorbit) stabiliti sa iesiti pe afara (pot sa vina mai multe persoane ca sa va simtiti mai confortabil)

| FanOfPostMalone a răspuns:

Depinde ce clasa e și ce clasa ești tu. Mă ajuți dacă îmi zici ce clasa e pentru ați Da sfaturi, în caz ca r mai mare sau mai mica decât tine.

| PatrickPP2903 explică (pentru FanOfPostMalone):

E clasa a 7 a si eu la fel si nu stiu cum o cheama

| PatrickPP2903 explică (pentru PatrickPP2903):

Nu cred ca e nici mai mare nici mai mica decat mine