| anonim_4396 a întrebat:

am 14 ani si jumatate si lungimea penisului meu este de 18 cm in "full use" si 10 cm in "idle"... e prea mare, e prea mica, e normala? Astept mai multe pareri de la fete :pe

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și pe cine vrei să impresionezi?
Prietene, nu se poate lungi cu 8 cm, ci 2-4 cm cel mult și asta pentru cultura ta generală, să nu mai minți.
Mai sunt cunoscători pe aici, nu numai copii!
Pa, pa.

| elasexygagica a răspuns:

Este superlove struck, chiar perfectlove struck

| DEBrown a răspuns:

E prea mica, toate fetele o sa te refuze.

| devilll a răspuns:

Sa vede ca ai 14 anilaughing

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pune, mai, coada de la matura la locul ei, ca altfel, ti-o pune maica-ta pe cocoasa!

| foreverуσυηg a răspuns:

Prea perfecta. desigur, pentru un film porno!

| IateyourCookie a răspuns:

Vaaai de capul meu...Iar incepeti ma cu din astea? laughing) MRG.E bine.

| CrazyTeenager a răspuns:

In "Full Use " adica cum, daca tu nu ai dat la bugi niciodata, poate in " shaking status ".

| anonimcunume a răspuns:

Chiar asa va place sa va laudatzi si eu o aveam 1 metru la 2 ani dar acum numai are numa 50 cm rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Damasc a răspuns:

Pai si...folosesti acei 18 cm sau ii lasi sa putrezeasca in pantaloni?

| afrodita3333 a răspuns:

Imi place faza cu ''idle'' laughing si da esti destul de dotat e bibe e bine laughing

| Twatwaffle a răspuns:

Esti un **** retardat lovit de soarta.Baga dracu lingura in sertar...

| sKilL a răspuns:

laughing)) copil nebun... bv, esti destul de dotat! laughing

| Mirela14 a răspuns:

Crezi ca pe cineva intereseaza glumele tale stupide? Vorbeste cu taicatu despre asta ca te asigur ca noua nu ne pasawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam rahitica. Toarna-i apa la radacina sa mai creasca.

| sweetmary a răspuns:

Mai bine te linistesti...