| GhergheMarius20 a întrebat:

Am 14 ani si sunt băiat! Daca imi comand Titan gel si il folosesc de la vârsta asta are ceva?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In afara de cheltuirea cu totul inutila/fara rost a banilor tai (multi sau putini) in mod cert, sigur si garantat NU te vei alege si cu alte pagube colaterale. Multa sanatate!

| Singleone17 a răspuns:

Îți las un link aici ca să aflii mai multe. Eu nu cred ca e o idee bună. O sa vezi in link-ul cam până la ce varsta o să îți creasca. Dacă îl folosești la varsta asta riști să ai probleme grave mai tarziu. https://www.romedic.ro/pubertate-la-baieti-0P17077

| Singleone17 a răspuns (pentru Singleone17):

Crede-mă încă ești în creștere! Nu are rost. Dacă vrei neapărat folosește-o după ce treci de 18-19 ani.