| AresDEV a întrebat:

Am 15 ani, am penisul de 15 cm, si as vrea sa fac dragoste cu o fata, dar am penisul mic, sa iau titan gel sau un gel ceva care sa mareasca penisul si partenera mea sa fie satisfacuta?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

In locul astora iti recomand sa iei prezervativ ca apoi sa nu vedem tot pe TPU ca ai ejaculat nu stiu unde si daca prietena ta poate ramane insarcinata. Pentru varsta ta, bogatia ta este perfecta, esti in crestere si nu iti trebuie nici o solutie.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 15 ani nu poti face dragoste decat cu mana ta, ca esti mult prea mic pentru sex.
Penisul nu se mareste cu geluri sau creme, ci creste hormonal in functie de mostenirea genetica de la tatal tau. Cresterea lui inceteaza la varsta de 16 ani, chiar daca tu mai poti creste in ianltime pana la 18 sau chiar 20 de ani.
Cat priveste satisfactia unei partnere, tine doar de tehnica ta proprie si de cat de bine stii sa-l folosesti si evident de o masura considerabila a penisului, unde grosimea joaca un rol major, ca sa poate atinge vaginul femeii si sa-i excite centri nervosi ca sa-i poate produce orgasm vaginal.

| corbulalbrosu a răspuns:

La varsta ta este indicat ca pe acel penis de 15 cm sa presari niste ''praf de putut''. Si vei vedea ca garantat va fi satisfacuta partenera. big grin

| Mosotti a răspuns:

Nu, eu am 14 si merge de rupe, amicu meu are tot 13-15 cm in erectie si a avut la femei de a spart inca de la 15 ani de cand era ca tine. Conteaza calitatea actului, cum te misti, cum o pregatesti inainte, nu o introduci asa si tac tac gata iti dai drumu si aia ramane neterminata. O incingi si tu inainte, o pupi, o mangai, o masezi le clitoris cu degetele, si abia la sfrasit o bagi cand geme, ca ea sa-si dea drumu repede odata cu tine, sau chiar daca isi da inainte, nu cont, tu faci mai departe putin ca te lasa, si termin si tu, dar ea sa termine prima sau in acelasi timp, in nici un caz dupa. Degeaba o aveai mare daca nu stii sa faci ce am zis eu, si iti dadeai drumu in 3 minute. Deci fa-o cum trebuie, ca daca o satisfaci te cauta si cu lanterna, daca nu, nu te mai cauta.

| Mosotti a răspuns:

Aia ce zice Mihaela cu protectia eu nu am mai zis-o ca era de la sine inteles ca stii ca trebuie sa te protejezi. Poti sa iei si pietre ca nu se mareste penisul, deci renunta la idee sa iei alea.

| Emilian65 a răspuns:

La varsta ta ai penisul peste media unui penis normal. Daca ai rabdare si lucrezi ca la carte poti satisface, cu penisul tau, orice fata.

| Donsavas a răspuns:

Nu exista geluricare sa mărească organele sexuale. Sunt numai prostii cele de pe net inventate pentru cei aflați în disperare.

| xeum a răspuns:

La varsta ta trebuie sa te gandesti la viitorul tau. Ai timp mai tarziu sa terfelesti cate domnisoare doresti.