| Alexandru2904 a întrebat:

am 15 ani și acum câteva luni am avut mai multe contacte sexuale cu o prietena in vârsta de 16 ani (sex anal) pentru ca ea era virgina, si gen acum ea are pe altinceva, problema este ca am rămas cu un tic sau cum se zice mai mereu când o văd o apuc de fund (o pipăi ) chiar și in public și este cam jenant... ceva sfaturi pentru a putea scapa de acest tic?
Problema cea mai gravă la tic ul asta este ca, chiar dacă e cu prietenul ei in preajma eu tot fac ceea ce fac și de 2 ori a ieșit urat (el a luat somnic)
Știu ca pare stupid, dar îmi puteți da ceva sfaturi sa scap de treaba asta
Apropo faza e ca se întâmpla doar cu fata aceasta chiar dacă nu simt nimic pentru ea

4 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Tine mâinile în buzunar și nu le scoate.

| corbulalbrosu a răspuns:

Astfel de ''tic-uri'', care mai degraba pot fi calificate ca fiind de fapt apucaturi indecente mai mult sau mai putin ''necontrolate'' daca acceptam varianta ta de a te scuza, pot fi eliminate sau pot fi chiar si tratate medical, insa numai dupa ce vei fi supus unei consultatii psihiatrice. Sanatate, ca e mai buna decat toate!

| Alexandru2904 explică (pentru corbulalbrosu):

E posibil sa fi tras apucăturile astea din cauza anime urilor(hentai) înainte de a se întâmpla asta ma uitam destul de frecvent și mna e posibil sa fi pus in practica...
Îmi este puțin Rușine sa ma duc la pshishiatru, încerc cât pot sa ma abțin și sa înlocuiesc treaba asta cu altceva

Răspuns utilizator avertizat