| minona99 a întrebat:

am 15 ani si imi place de o fata de 14 de la mine din clasa, dar nu sunt sigur ca ea ma place.In plus toti baietii lovesc cu palma la fund si nici nu vreau sam, i stric relatia cu ei. dati-mi niste sfaturi va rog.

7 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Mdaaa...Idei,idei,idei. Nu poti sa iti dai seama ca ei ar vrea-o pentru ei?! Si nu am inteles pana la urma care e faza cu chestia ca nu vrei sa iti strici relatia cu ei, dar ma rog eu zic sa te bagi in seama cu fata. Pana la urma, vrei prietena sau prieteni care crede-ma cat m-ai contrazice de mult nu sunt prietenii tai adevarati. Daca ar fi nu ai mai avea frica ca se vor supara, daca sunt prietenii tai vor intelege. Bafta! Pentru alte sfaturi in plus astept mesaje private!

| Seepty a răspuns:

Pai spune-le sa-i dea pace pentru ca nu-i place cand o lovesc si asa poate iesi in evidenta si ar vorbi mai mult cu tine.

| minona99 explică (pentru Seepty):

De-ar fi asa de simplu cu idiotii de la mine din clasa
P.S. bataia este exclusa caci risc sa fiu exmatriculat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce-i mai important: fata sau relatia cu amicii tai? Cand o lovesc incearca sa le spui sa inceteze sau du-te la ea si incearca sa vorbesti cu ea, spune-i sa ii spuna dirigintei/dirigintelui sau nu stiu, ofera-i consolare, astfel va vedea ca tii la ea. Pentru a afla daca te place incearca sa te apropii de ea, sa vorbiti mai mult, sa petreceti mai mult timp impreuna. Daca da semne ca te place nu ezita sa ii spui ce simti pentru ea.
Bafta.

| SorinTudor a răspuns:

Pai invit-o la un suc si imprieteniti-va mai mult happy apoi iti vei da seama daca te place dupa cum vorbeste si se comporta cu tine.

| Setorrs a răspuns:

Nu te complica cu fata aia, daca avea capul pe umeri nu lasa pe oricine sa ii puna mana pe fund

| xSkyler a răspuns:

Buna!happy
Pai, nu cred ca acei baieti se vor opri sa mai faca acel lucru, dar acum depinde si felul in care reactioneaza ea.
Daca ea nu are nici o problema cu asta atunci nu vad de ce ar trebui sa te agiti tu pentru ea.
Tu continua sa te comporti la fel ca si pana acum in preajma ei happy nu trebuie sa te iei dupa toata '' turma ''.
Fii dragut cu ea si nu vad ce motive ar avea sa nu te placa, uneori e mult mai bine sa fii diferit de ceilalti, crede-ma.
Si, daca vrei sa stii daca te place, trebuie sa fii atent la semnele pe care ti le da ea happy
Succes! big grin