| Andrei52 a întrebat:

Am 15 ani si imi place foarte mult de o fata! Problema e ca nu stiu cum sa ii spun asta ca sa fie cat mai ok. Mi-e teama ca nu o sa reactioneze bine. Si mi-e frica sa ii spun, pentru ca poate m-ar refuza. Cum scap de frica asta si cum fac sa ii spun ca o plac intr-un mod in care sa iasa bine? !

Răspuns Câştigător
| Elena9328 a răspuns:

Intreab-o dacă vrea să meargă la un suc. Caută chestii noi de discuție. Arată i că ți pasă. Până îi câștigi total încrederea, și după aceea spune i :" știi. uite.mi e îmi place foarte mult de tine ". N ai ce pierde. Daca nu i vei spune, o vei pierde oricum. Măcar numai ai regretul ăla că nu i ai spus.

| Andrei52 explică (pentru Elena9328):

Multumesc! happy

| Elena9328 a răspuns (pentru Andrei52):

Pentru puțin