| alina9996 a întrebat:

am 15 ani si sunt cam slabuta si vreau sa ma ingras. Daca voi face sex ma voi ingrasa?

27 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Nuuu
e o prostie totala
da si eu sunt slabuta insa imi dau drumul incet incet
nu este adevarat ca daca faci sex te ingras deci te sfatuiesc sa nu incerci

| Narfundo a răspuns:

Totul porneste de la minte. Daca tu esti dezamagita de experienta si incepi sa ai probleme anxioase cum aveti voi fetele, gen " te-ai ingrasat, nu mai arati bine, te-ai dezvirginat si tot asa" e posibil sa te ingrasi. Daca esti cu capu pe umeri nu vei avea nimic.

| harciog a răspuns:

Ehaaa si inca cum...

| BeLLLLLa a răspuns:

Nu neaparattongue dar faci cum vrei :*ai grija de tine!:*

| Silviu591 a răspuns:

Sexul nu ingrasa. daca mananci ca "muu" dupa sex, da..ingrasa

| N0NameForY0u a răspuns:

Nu,din contra, sexul e ca un fel de sport.Mai mult slabesti decat sa te ingrasi.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si vei afla

| Pitzipoanca a răspuns:

Sexul este cel mai bun ajutor. Fie ca vrei sa te ingrasi, sa slabesti, sa inveti o limba straina sau sa levitezi, trebuie sa faci sex. Cu multi parteneri. Daca e in grup e si mai bine.

| alina9996 explică (pentru Pitzipoanca):

laughing)) esti proasta saute faci? ratatoo

| Pitzipoanca a răspuns (pentru alina9996):

Nu. Cum sa pui o intrebare de genul asta? Din intrebarea postata de tine pot doar sa inteleg ca esti foarte dornica sa faci sex. Fa-o, pur si simplu. Nu mai cauta scuze penibile. Dar foloseste protectie.

| alina9996 explică (pentru Pitzipoanca):

Nuu...nu vreau sa fac asta delok.sunt disperata imi doresc ft tare sa ma ingras si am auzit de la cineva ca sexul ingrasa.sad

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Depinde...
Unele se îngrașă altele slăbesc.

| frikk a răspuns:

Asculta aici la maestru frikk ce zice: te rog ramai asa cum esti ok? kiss youwinking
esti inca o copila pentru ingrasat.Ne-am înţeles?

| SmokeyEye a răspuns:

Rasul ingrasa, poti citi bancuri.

| LovellyAngel a răspuns:

Spune-i asta lu maica-ta si sa vezi ce bataie iti tragelaughing

| CRISS69TM a răspuns:

Numai daca faci cu mine.

| CamiiBăă a răspuns:

Doaaamne...laughing
Esti cam mica pentru astaawinking
Incearca sa mananci mai multa painewinking
P.S:Asa imi spun parintii ca sa ma ingraswinking

| BombonicaXD a răspuns:

Da,ai sa te ingrasi. Uite cum functioneaza:faci sex, ramai gravida=>te ingrasi!

| BadxGood a răspuns:

Buna, te sfatuiesc sa incepi sa te placi asa cum esti. Persoanele care te plac,te plac pentru. ceea ce esti, grasa,slaba, oricum... exista tratamente speciale, dar esti prea mica sa le incepi, in plus, nu incerca metoda cu multa mancare pentru. se depune foarte urat( vei continua sa fii slaba, dar cu burta, de exemplu). Sper ca te-am ajutathappy

| ANONIM22222222333 a răspuns:

Esti nebuna scuze de exprimare. cum sa faci sex la 15 ani? daca ramai insarcinata :O ce o sa le spui parintilor?
incearca sa mananci ceva mai consistent... happy si nu mai face chiar asa de mult sport

| LulyXOXO a răspuns:

Crede-ma, n-ai sa te ingrasi numa daca ramai insarcinata laughing da de altfel nici de cum... iti recomand o dieta cu multa ciocolata, prajeli si apa minerala.

| Alekse a răspuns:

Daca prietenul tau ti-a spus lucrul asta sigur e disperat sa faca sex cu tine prin orice cale sau orice minciuna care ti-o spune, am mai spus sexul nu ingrasa! Doamne ce fete sunt in ziua de azi laughing

| alina9996 explică:

Va multumesc:* sunteti foarte draguti

| Ionescu_Bianca_1985 a răspuns:

Fata mea putin sloboz pe gat si te ingrasi garantatwinking toate fostele mele prietene au 200 de kile acum

| punkfan a răspuns:

Nop.nu te vei ingrasa.si apropomdaca esti slaba bucurate ca e de bine. poate te-am ajutat.