| sparking a întrebat:

Salut TPU, am 15 ani si sunt foarte excitat cand vine vorba de sex, simt nevoia sa o fac cat mai repede, cum pot sa trec peste ea? Credeti ca ar fi ok sa o fac?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Este ceva normal, așa e la pubertate, dar in timp te vei obișnui, cu cat te uiți mai mult la porno, faci multe masturbări cu atât vei simți mai multa dorința, asta e valabil in toate, nu baga masturbări dese sau porno in rutina zilei.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este ok sa faci sex la varsta ta.

| CIaudiu a răspuns:

Daca te abtii si iti vei face o laba, iti va trece. (cel putin pe moment)

Sex? Mda... Poti sa faci atata timp cat iti asumi toate riscurile si esti bine informat despre acestea si cum le poti evita.

| DariusBarius a răspuns:

Peste ea treci cu tancu