| Pufuleţ16 a întrebat:

am 15 ani şi sunt nemulţumit de mărimea penisului. În stare flească măsoară între 3-5 cm iar în stare de erecţie măsoară între 7-8 cm. Este normal?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Marimea penisului tau in erectie este mult prea mica pentru varsta ta. De obicei dimensiunea tuturor organelor este mostenita genetic, fiind in conformitate cu informatia genetica inscrisa in ADN-ul fiecaruia dintre noi. Totusi daca este reala problema ta, s-ar putea ca o incercare de rezolvare a ei sa devina probabila insa nu pe deplin posibila, doar printr-o vizita la un cabinet al unui medic urolog specialist. Consultatia respectiva ar fi singura solutie prin care sa se poata stabili natura afectiunii (daca exista) si sa-ti dea raspunsul corect si avizat in privinta unui eventual tratament de urmat. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Hmm. Du-te la medic! Androlog!

| darrio2007 a răspuns:

O ai mai mare decat o gorila.Bravo!

| annonim677 a răspuns:

Da boss se poate spune ca traiesti pe puta mare tu, poti sa iti incepi viata sexuala ca or sa pui toate femeile in genunchi de la Teava aia a ta.

| doctorul71 a răspuns:

Deci:
1. Aduci penisul in stare de erectie
2.Il pozitionezi in cantul usii de la camera.
3. Inchizi usa peste penis.
4. Suni la salvare(112) si le spui ce ai facut.
Pana vine salvarea repeti pasii 2 si 3