| Emmanuel10016 a întrebat:

am 16 ani, am sanse 0 sa imi gasesc o femeie in viitor.
Nu pot, nu am ambitia necesara si forta de a ramane singur, fiecare prost merita o femeie sad, dar aparent viata e nedreapta.

18 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu dispera. La un moment dat : ''Va apare soarele si pe... ''strada ta''.
Pana atunci rabdare si tutun cum se spune in popor. Si cate o l@ba cand simti ca hormonii o iau razna. big grin
Sanatate!

| OldSoul a răspuns:

Daca continui sa gandesti asa, o sa mori singur.

| Sofer a răspuns:

Vei găsi mai târziu. Nu trebuie sa disperi în a găsi o fata.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Pastreaza un limbaj civilizat. Risti suspendarea contului.

| alexalx1234 a răspuns:

Dacă nu ești urât și sărac ai toate șansele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine singur decât într-o companie proastă.winking

| SLS92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa intelegem ca esti băiat cu nume de fata

| anonim_4396 a răspuns (pentru SLS92):

Am pus la modul masculin singular căci mă refeream la cel care a pus întrebarea. Strict lui îi era adresat răspunsul.

| Musca88 a răspuns:

Ai 16 ani, sanse sunt, doar sa stii sa profiti de elewinking

| AllexXtreme a răspuns:

Nu e ok ce i ai zis 'poti lua o sfoara si rezolvi problema' o sa primesti report din partea mea.

| anonym3546 a răspuns:

Stai liniștit ai timp, eu am 22 de ani și încă nu am găsit pe nimeni dar nu e sfârșitul lumii si nu am cine stie ce preferințe

| SLS92 a răspuns (pentru anonym3546):

Nu e capat de tara, 22 ani, 23 maine si tot asa pana la 25 26 ca la 22 de ani sad

| anonym3546 a răspuns (pentru SLS92):

Pentru mine nu este o problemă, eu încep să mă obisnuiesc cu ideea ca sunt predestinat să rămân singur?, am 1 an de când sunt departe de familie și începe să devină din ce in ce mai ușor, trebuie să te înveți să trăiești singur!

| SLS92 a răspuns (pentru anonym3546):

Trebuie sa fi o fire prea puternica sa poti trai asa, e groaznic, nu e ca nu simti sau ca te inveti sa traiesti singur, stai putin sa vezi prin ce treci de la 25 de ani in colo AI RABDARE

| anonym3546 a răspuns (pentru SLS92):

Mersi apreciez, stai liniștit am trecut prin câteva experiente si îmi imaginez viitorul deja de acum dar asta este știi cum se spune ce nu te omoară te face mai puternic

| Emmanuel10016 explică (pentru SLS92):

Sa iau o sfoara ca nu ma vrea femeile, my friend imi plac femeile dar nu imi iau viata din cauza lor, tu daca vrei esti liber sa ti-o iei!

| Emmanuel10016 explică:

Tu esti idiot am zis eu ca nu ma framanta?
Se vede de la sine ca ma framanta, daca gandesti asa ca sa iei o sfoara si sa te omori ca nu te plac muierile, inseamna ca ai problema psihica grava.

| Emmanuel10016 explică:

28 de ani cu minte de 5 ani, la cum vorbesti asteapta tataie mult si bine ca pe tine clar o sa te placa femeile, de-as fi femeie mi-ar fi frica sa stau cu unu ca tine.