| An1Dr2i a întrebat:

am 16 ani si când ma masturbez îmi curge un lichid alb lipicios

Este sperma?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai crescut ca Fat -Frumos? In ianuarie aveai 12 ani.

| Violleta2022 a răspuns (pentru darrio2007):

Vai ce rai sunteti, se dadea si baiatul mai mare de varsta!
Baiul este ca, modul in care a pus intrebarea i-a tradat varsta!

| corbulalbrosu a răspuns:

în 31 Ianuarie 2016 | An1Dr2i a întrebat:
""Sall TPU am intrebare ma masturbez de cateva zile (p.s am 12 ani ) si imi vine sa dau incontinuu si nu stiu ce sa fac devin dependent daca dau incontinuu pls ajutor dau funda."" Deoarece a trecut mai putin de 1 an de cand ai postat intrebarea anterioara, probabilitatea de a ti se fi maturizat atat de rapid organele reproducatoare fiind mica se poate aprecia ca la cei 13 ani ai tai(presupun ca reali), este vorba de lichid preejeculator sau prespermatic si nu de sperma viabila. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Dacă nu, e aracet.

| doctorandus a răspuns:

Daca la 16 ani iti pui astfel de intrebari, eu zic sa treci pe la medic, ca poate ai probleme hormonale sau de crestere.

| Emilian65 a răspuns:

Da, acel lichid de care vorbesti este sperma.

| MrCaNaByS a răspuns:

Nu, e laptic

| RandomStudent a răspuns:

Da

| Aika十六 a răspuns:

Aoleu, da ce repede ai crescut. laughing

| urseyul a răspuns:

Da, e sperma!

| vlad70 a răspuns:

E inteligenta ta