| Alex_Alex_1996_biY4 a întrebat:

am 16 ani și mă cam doare testiculul drept și nu știu ce sa fac
Poate sa fie ca m-am masturbat aseară puțin mai mult?
Menționez ca nu am grețuri, nu vomit, nu e nimic umflat
Este doar o durere, când apăs
Gen nu tot testiculul doar o parte din el, menționez că cel drept este puțin mai în spate față de cel stâng
Astăzi este a doua zi, durerea s-a diminuat spre deloc

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit intrebarea ta si eu am aceeasi problema gen la mine un testicul e mai lasat decat celalalt. Ma rog am fost operat cand eram mic ca erau amandoua glandele alea intr-unul. Acu se mai cunoaste decat putin taietura, dar se observa daca te uiti atent. La tine a mai ramas asa gen sa nu fie la fel testiculele? Rog sa nu faceti misto. Sau daca se poate raspuns in pvt. Ms

| Ursati_Danu_1994 a răspuns:

Nu are cum sa fie de la masturbare, poate te-ai lovit cumva, sau poate sa invartit testiculul de 2 ori se mai intampla

| Constantin356889 a răspuns:

Salut

| Constantin356889 a răspuns:

Dami mes

| Constantin356889 a răspuns:

Pe insta la anonimul 1104

| Constantin356889 a răspuns:

Pe insta la anonimul 1104
Te ajut acolo

| nothankyou a răspuns:

Doctorul urolog iti va rezolva problema si iti va spune cum si ce.