| sarsaila66 a întrebat:

Am 16 ani si ma masturbez de pe la 12 ani.Cand am descoperit prima oara acest lucru ma masturbam chiar de 3-4 ori...insa acum doar odata pe zi sau uneori chiar pe saptamana. Exista riscuri de a pati ceva? Apropo...care este cel mai ciudat loc al vostru unde v-ati masturbat sau cea mai ciudata metoda?

3 răspunsuri:
| Jαne a răspuns:

Cu fetele in baie(cea de la scoala ) ne masturbam reciprioc ( sunt baiat )

| coco_9516 a răspuns:

Nu este nici un risc dar sa nu devina o obisnuinta.

| Tumblroid a răspuns:

Acest lucru poate sa duca la ipotenta(este demonstrat biologic)