| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani si penisul in erecti de 10-11 cm.E posibil sa pot satisface o fata?(Mentionez ca sunt virgin si ma masturbez de 2-3 ori pe saptamana)

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Vaginul in starea ei normala adica nedilatata, are adancimea medie de circa 8-10 cm. De asemenea trebuie sa stii ca senzorii excitatiei dar si cei ai placerii sunt asezati in prima 1/3 (treime) a vaginului, adica pe portiunea celor 3-4 cm de la intrare si pana cam in zona de amplasare a punctului G. Pentru a desavarsi procesul de excitare atat a fetei/femeii cat si a vaginului se recurge la folosirea degetelor, a buzelor si a limbii in cazul celor care au o dotare similara cu a ta. Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa satisfaci o fata cu un asemenea penis.

| vocea a răspuns:

Marimea nu conteaza, conteaza sa fie groasa sau sa stii sa o faci fericita.

| Vali1234gahavjygjaka a răspuns:

E cam mic, eu am 12 ani si penisul de 14 cm

| bobbyG a răspuns:

Invata sa folosesti limba

| ClaviusLord09 a răspuns:

Da, ai incercat cu limba? laughing

| PureIntentions20029 a răspuns:

Da poti, daca fetele se pot satisface sexual prin masturbare folosind degetele sigur poti si tu!

| Costi_Savu_1998 a răspuns:

Orice e posibil, incearca si vei vedea
Bafta big grin

| Costi_Savu_1998 a răspuns:

Incearca si o sa vezi