| fraiere a întrebat:

Salut TPU, Am 16 ani si recent am practicat sex vaginal cu prietena mea, ma rog am incercat sa practicam. Timp de o ora am incercat sa o penetrez foarte usor tinund cont ca e virgina dar nu a incaput. De fiecare data cand penisul intra putin, impingeam usurel pana se indoia si tot nu intra. Erectia nu a fost totala si cand era sus nu puteam sa o tin mult in starea aia. Nu am probleme cu penisul deoarece mereu am erectii puternice si dureaza mult din diferite motive dar nu am putut atunci. Intrebarea mea finala este cum as putea sa o dezvirginez usurel sa se simta confortabil dar in acelasi timp sa am o erectie mai lunga si buna?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bun nume ai ales sa i ti pui, la varsta voastra va sta capul numai la sex? In primul rind sunteti copii nu sau dezvoltat organele sexuale nici tie penisul nici ei vaginul, asa ca nu forta lucrurile asteapta pana după vîrsta de 18 ani, cel mai bine este sa i ti incepi viata sexuala cand esti pregatit din toate punctele de vedere, fizic si psihic, si numai alaturi de sotia ta cand te casatoresti, acum nu esti apt nici pentru sex nici pentru insurat.

| Violleta2022 a răspuns:

Dar de preludiu ai auzit?
Nu-i indicat sa impingi daca fata nu este umezita si excitata, ca o doare, s e inhiba si nu va accepta sexul pe viitor.
Fa-i un PRELUDIU sa se umezeasca si sa se dilate vaginul, ca sa se bucure si ea de sex si sa nu o doara.

| Emilian65 a răspuns:

Cu răbdare și încredere în forțele tale ajungi la o finalizare pe placul amândurora. Succes în continuare!