| MotoKatâr a întrebat:

Am 17 ani si momentan nu am permis. Credeti ca dupa ce o sa-mi i-au permisul si o sa am si masina (golf 4) o sa am mai mult succes la fete? Vreau sa răspundeti cat mai serios. Multumesc!

7 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Desigur ca nu! La fete ai succes daca ai ceva in cap ( nu, sexul nu se pune). Totusi, la un anumit gen de "fete" eposibil sa ai mai mult succes

| Alexandru0007 a răspuns:

Da, o sa ai la cele materialiste.
te vor privi altfel si celelalte, dar masina nu e un aspirator de femei ci o necesitate. o folosesti in scop personal nu ca sa agati cu ea. mai bine iti folosesti capul pentru asta. si vorbele.

| Deleb a răspuns:

Cu masini agati doar materialiste, si totusi, si ele se uita doar dupa BMW. E bine sa ai o fata care te place si sta in compania ta pentru cum esti, nu pentru ce ai tu. (sau parintii tai)

| LoveSleep a răspuns:

Da. De când am golf 4 am de 10 ori mai mult succes la ele.
10x0=sad

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Buna,
Bineinteles ca fetelor le plac baietii cu carnet, cu diploma de bac si muncitori, dar nu poti sa faci o fata sa te placa pentru o masina. Da, ai putea sa folosesti masina ca sa duci "puicutele" in locuri marfa dar crede-ma, fetele "cu scaun la cap" nu se uita dupa masini si bani.

| cristi10grei a răspuns:

Da coane o sa rupi norma. golf 4 adevarata masina

| Mmonicuta a răspuns:

Salut,

Da! Dar nu este ceva pozitiv, ci din contra. O persoana sincera, serioasa, care are un suflet bun, NICIODATA nu va pune accent pe situatia financiara si pe bunurile posibilului partener.

Pana la urma, e atat de frumos sa pornesti de la 0 alaturi de persoana iubita si sa iti ''construiesti'' viata.

Vor exista ''n'' fete care-ti vor da tarcoale, dar fii o persoana selectiva. Ai grija in cine te increzi, ai grija cu cine alegi sa-ti petreci timpul.

Acum, stii cum e? Depinde ce cauti.

Cu drag,
Monica