| 1maryy a întrebat:

Salut TPU, am 19 ani aproape 20 si cand fac sex cu iubitul meu tot de 20 de ani, cand el scoate penisul se aud niste sunete din păsărică ca niște gaze. Va rog fara raspunsuri rautacioase.

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Lucru perfect normal, asta ni se intampla tuturor, din cand in cand.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este cat se poate de normal sa se formeze si sa se auda sunetele respective in momentul extragerii penisului din vagin. big grin

| LoveSleep a răspuns:

Dacă încă ii zici "pasarica", n-ar trebui sa faci sex.

| Sofer a răspuns:

Asa se aude. Întra aerul pe gaură.

| CodrutElian1990 a răspuns:

E datorita grosimii penisului.
Un tigan de-al nostru il intreaba pe un negru: de ce copiii tai sunt complet negrii, iar ai mei nu.
- Ia scoate scula afara si compar-o cu a mea, zice negrul.
Le scot si le compara. A tiganului era mult mai subtire decat a negrului.
- Ei vezi, zice negrul, tu cand o bagi ramane spatiu intre scula ta si peretii pasaricii, pe unde intra lumina. La mine nu ramane si nu intra nici pic de lumina, asa ca ai mei copii raman negrii ca intunericul.

| Floridori a răspuns:

Nu este ceva anormal. Daca in timpul sexului are tendinta de a face acea miscare de du-te-vino, dar in loc ca penisul sa ramana in interior, el il scoate in repetate randuri pentru a-l introduce la loc, pentru ca asa a vazut in filmele porno, ii poti cere sa nu o mai faca, daca te simti prost sau nu iti place.Adica sa scoata penisul numai cand schimbati pozitia sau cand terminati actul sexual.

| NotNamed a răspuns:

Troll

| Ava1231 a răspuns:

Asa se intampla, e perfect normal.

| lCupidon a răspuns:

După cum ai văzut răspunsurile primite, e un lucru perfect normal.
E la fel ca atunci când puneai mana la subraț când erai mic, să pară ca ai dat un pârț

| Ruya1377 a răspuns:

Da e perfect normal

| 1maryy explică:

Am uitat sa mentionez ca la sfarsit se aud niste sunete de zici ca ne bombardeaza kim jong un adica bum bum psssss si dupa scoate un AAAAAAAAA si dupa ceva timp un zzzzzzzz